Yükleniyor...

McDonald’s İş Başvuruları, Kripto Piyasası Düşüşünün Ardından OpenSea’de NFT Olarak Satılmaya Başlandı

Kripto para sahipleri son piyasa satışlarının ortasında zarar ederken, biri McDonald's'ın iş başvuru belgelerini NFT'ye dönüştürdü.

1034583274 178 0 2909 2048 1920x0 80 0 0 5e7a613c62af721dfa086b020c32b96f

Kripto para sahipleri son piyasa satışlarının ortasında zarar ederken, biri McDonald’s’ın iş başvuru belgelerini NFT’ye dönüştürdü.

Memeler internet kültürünün bir parçasıdır, ancak piyasa çöktüğünde Bitcoin kullanıcıları ve kripto para treader’ları için tam anlamıyla terapidir. Kripto para sahiplerini rahatlatmak için etrafta binlerce meme varken, birinci sınıf meme’lerden bazıları, McDonald’s gibi şirketlerde çalışılmasıyla alakalıdır.

Bir süredir kriptoyla ilgilenen ve Crypto Twitter’da veya başka herhangi bir kripto topluluğunda aktif olan herkes bu McDonald’s meme’lerine rastlamıştır. Amerikan fast-food zincirini içeren meme’lerin çoğu, genellikle, düşüş piyasasında hayatta kalmak için fiyatlar düşmeye devam ederse, kripto tüccarlarının McDonald’s’ta çalışması veya iş araması gerektiğini öne sürer.

Şimdiyse, McDonald’s’ın iş ilanları, OpenSea’de NFT olarak satılmaya başlandı.

Ekran Resmi 2022 01 23 17.24.58 1

Kripto para trader’ları, piyasanın toparlanmasını umarak kayıplarına üzülürken, biri McDonald’s iş başvurularını NFT koleksiyonuna dönüştürdü ve Opensea’da listeleyerek her şeyin tokenleştirilebileceğini ve NFT olarak satılabileceğini bir kez daha kanıtladı.

McDonald’s İş Başvurusu olarak adlandırılan NFT koleksiyonu, sahiplerinin fast food şirketinde hayallerindeki işi bulmak için kullanabilecekleri 1111 başvuru formundan oluşuyor.

McDonald’s Application NFT yaratıcısı, koleksiyona komik bir açıklama yaparak kripto endüstrisiyle eğlenmeye devam etti:

“ETH düşüyor mu? Yaşamayı göze alamaz mısın? Seni yakaladık! Bizim uygulamamızla hayalinizdeki sabah 9 akşam 5 McDonald’s işine hemen başvurun.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x