Yükleniyor...

Measurable Data Token Nedir? MDT Coin Nasıl Alınır?

Measurable Data Token (MDT), blockchain temelli bir kripto para projesidir.

mdt coin nedir Measurable Data Token

Measurable Data Token (MDT), blockchain temelli bir kripto para projesidir. MDT Coin nedir, nasıl alınır, hangi borsalarda yer alır? Detaylı inceleyeceğiz..

Measurable Data Nedir?

Measurable Data Token (MDT), veri sağlayıcıların ile veri alıcılarının güvenli ve anonim olarak veri alışverişinde bulunabileceği blokzinciri tabanlı bir token’dır. MDT, merkezsiz bir veri değişim ekonomisi meydana getirmeyi amaçlamaktadır. Veri alıcılarına verimli bir veri ticaret platformu sağlarken, kullanıcıların kendi verilerinden para kazanmalarına olanak tanıyan, Ethereum tabanlı, merkezi olmayan bir veri alışverişi ekosistemidir. MDT projesi, veri alıcıları için verlimli bir ticaret platformu oluşturmayı hedeflemektedir. Kullanıcılarına, verilerini kontrol etme ve pazarlama imkanı sağlamaktadır.

MyMDT adı verilen bir sistem aracılığı ile kullanıcıların veri alıcılarına veri satmasına imkan sağlamaktadır. MyMDT, kullanıcıların anonim veri noktalarını paylaşma karşılığında ödül almalarını sağlayan merkezi olmayan bir uygulamadır. MyMDT, MailTime, Magic Crystal ve Email Messenger gibi uygulamalara entegre edilmiştir. Measurable Data ekosistemi kullanıcıların kendi verilerini kontrol ederek buradan gelir elde etmelerini sağlamayı amaçlayan bir projedir. Platform, bireysel kullanıcıların süreçten en iyi şekilde faydalanmasını hedeflemektedir. Ethereum (ETH) üzerine kurulu MDT, teknolojik olarak sağlam bir yapıya sahiptir. Proje kapsamında oluşturulan ekosistemde MeasurableAI, MDTWallet, TheRewardMe, MefiOracle ya da MailTimeApp gibi uygulamalar yer almaktadır.

MDT Nasıl Çalışır?

2017 yılından itibaren Hong Kong’da faaliyetleri sürdürülen MDT projesinin başlatılmasından bu yana ekibi hiç bozulmamıştır. Ekip, MDT’nin veri paylaşımı için yeni standart haline getirmeye odaklanmıştır. Measurable Data Token (MDT), veri sağlayıcıların ve veri alıcılarının güvenli ve anonim olarak veri alışverişinde bulunabileceği blokzinciri tabanlı bir veri ekonomisi sağlamayı amaçlamaktadır.

Measurable Data Token nedir

MDT ekosistemi, bünyesinde MyMDT Data Wallet ve Measurable AI (yapay zeka) bulundurmaktadır. MyMDT Veri Cüzdanı, kullanıcıların kripto paralarla ilgili ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde tasarlanmış, Ethereum’a dayalı merkeziyetsiz bir uygulamadır. Ayrıca anonim veri noktalarını paylaştıkları için ödüller kazanmalarını sağlamaktadır. MyMDT Wallet, MailTime, MeFi, Measurable AI ve RewardMe gibi uygulamalarla entegre edilmiştir.

Measurable AI ise, yapay zeka teknolojisinden yararlanarak bir tür veri sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Anonim işlem verilerini finansal kurumlara ve şirketlere iletmektedir. MDT ekibi, ekosistemdeki senaryoları geliştirmeye odaklanmıştır. Ayrıca, bireysel kullanıcılar için veri ödülleri içeren Ethereum üzerinde daha yeni uygulamalar üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

MDT Coin Nedir, Nasıl Alınır?

MDT coin, veri ürünü erişimi ve kullanıcı ödül programları için ödeme aracı olarak kullanılan bir ERC-20 tabanlı token’dır. MDT coin twitter’da da dikkatleri üzerine çeken coin’lerden biridir. Measurable Data Token projesinde RewardMe uygulaması mevcuttur. RewardMe, satın alma işlemlerinde otomatik olarak ödüller kazandıran yeni bir ödül uygulaması yöntemidir.Uygulaması üzerinden Amazon ve Starbucks gibi yerlerden yapılan işlemler sonucunda kullanıcılara coin kazandırmaktadır. MDT coin birçok kripto para borsasında listelenmektedir. Bunlara örnek olarak; Binance, Coinbase Exchange, PancakeSwap (V2), Gate.i.o, OKX, Crypto.com Exchange, Bitrue gibi platformlar verilebilir. MDT coin satın almak isteyen yatırımcılar öncelikle bu platformlardan birine üye olmalıdır. Üyelik ve hesap doğrulama işlemlerinin ardından istenilen miktarda, platform üzerinden MDT coin satın alınabilir. Satın alınan MDT coin’ler işlemlerde kullanılabilir ya da daha sonra kullanılmak üzere güvenli cüzdanlarda saklanabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner