Yükleniyor...

Metacade (MCADE) Ön Satışı İlgi Görüyor (Sponsorlu)

Decentraland platformunun tokenı hızla değerinin yüzde 90’ını kaybetti.

Metacade MCADE On Satisi Ilgi Goruyor Sponsorlu

Decentraland platformunun tokenı hızla değerinin yüzde 90’ını kaybetti. Doğal olarak, kripto yatırımcıları, token fiyatlarının aniden düşmesinden bıktı ve yoruldu. İşte bu nedenle Metacade ön satışı piyasada bu kadar ilgi görüyor.

Decentraland (MANA) Nedir?

Decentraland, kullanıcıların etkileşimli bir 3B ortamda dijital varlıklar satın almalarına, oluşturmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan, blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. Platform, arazi satın almak, Decentraland’ın yönetimine katılmak ve platformun entegre pazarında mal ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılan MANA tokeni tarafından desteklenmektedir.

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Decentraland metaverse, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriğin hem değiştirilemez hem de sansüre dayanıklı olmasını sağlamak için gelişmiş akıllı sözleşmelerin yanı sıra genel bir defterde merkeziyetsiz depolamayı kullanır. Blok zinciri teknolojisine entegre faydalar, oyunculara daha fazla güç geri verilirken genel olarak oyun deneyimi üzerinde daha derin bir kontrol düzeyi sağladığından, metaverse dünyalarına mükemmel bir şekilde hizmet ediyor.

Decentraland, tamamen merkeziyetsiz bir sanal dünya sunan ilk projelerden biri ve oyun, sosyal medya ve e-ticaret benzersiz bir şekilde bir araya getirmesi, platform için bir dizi heyecan verici kullanım alanı açıyor. Oyuncular, Decentraland metaverse’te çok çeşitli farklı oyun deneyimleri oluşturabilir ve arkadaşlar edinirken dünyayı keşfedebilir.

Decentraland, oyuncuların sanal eserlerinden para kazanmalarına imkan tanıyarak, oyun endüstrisinde mümkün olanın kapsamını genişletiyor. Kullanıcılar tarafından oluşturulan içerikler, yenilikçi bir dalga için kapıları ardına kadar açıyor ve Decentraland platformu, programlama deneyimi olmadan herkesin oyun oluşturmasına imkan tanımak için giriş engellerini azaltıyor.

Decentraland’ın Fiyat Hareketi

Projenin değeri, 2021 kripto boğa piyasası sırasında büyük ölçüde değer kazanırken, o zamandan beri yatırımcılar için hayal kırıklığı yarattı. Proje, oyunculara bazı harika özellikler sunabilir, ancak değerindeki %90’lık bir düşüş, birçok kişinin bir daha önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine geri dönüp dönemeyeceği konusunda şüphe duymasına neden oldu.

Kasım 2021’de MANA tokeninin değeri 4,88$’a ulaştı ve bu da Decentraland metaverse projesine yaklaşık 8,5 milyar dolarlık toplam piyasa değeri sağladı. Önceleri, birçok kişi bunun blok zinciri oyun dünyasında bir sonraki büyük şey olacağına inanıyordu, ancak şimdi Decentraland’ın toplam piyasa değeri sadece 0,8 milyar dolar.

Metacade (MCADE) Nedir?

Metacade, Ethereum blok zincirindeki en büyük metaverse pazarını inşa ediyor. Oyuncular çok çeşitli heyecan verici yeni play-to-earn oyunlarına erişebilirler. Bir dizi P2E oyununa ev sahipliği yapmanın yanı sıra, Metacade kullanıcıları yerel token MCADE ile başka şekillerde de para kazanabilirler.

Özünde topluluk odaklı olan Metacade, ilgi alanları ne olursa olsun oyuncular ve geliştiriciler için bir araya gelebilecekleri bir alan sağlamayı amaçlıyor. Örneğin, Metacade kullanıcıları alfa veya oyun incelemeleri yayınlayarak, yararlı bilgiler paylaşarak veya yeni kullanıcılara yardım ederek topluluğa değer kattıkları için ödüllendirilir. 

Metacade, GameFi topluluğunu birbirine bağlayarak Play-to-Earn oyunlarıyla ilgili bilgi ve katılım düzeyini artırmayı hedefliyor. Bu teşvik yapısı, blok zinciri tabanlı oyunların altın çağını başlatmaya yardımcı olabilir ve Metacade, her şeyin merkezinde olacak gibi görünüyor.

Endüstrinin Büyümesi

Metacade zamanla bir DAO haline gelecek ve bu da oyunculara endüstrinin geleceğini etkileme konusunda daha fazla güç verecek. Bu planın bir parçası, oyunculara en iyi potansiyel GameFi oyunlarını oylama şansı verecek ve ardından oyun geliştiricilerine geliştirme çabalarını hızlandırmak için fon sağlayacak olan Metagrants programıdır. Bu, Metacade’in insanların gerçekten istediği oyun projelerinin geliştirilmesine yardımcı olduğu ve sektörü ileriye taşıdığı anlamına geliyor.

Metacade ayrıca, en yeni oyunlardan bazılarına piyasaya çıkmadan çok önce erişebilen GameFi oyuncuları için beta testi fırsatları da sağlayacak. Yepyeni blok zinciri oyunları oynayabilecekleri ve geliştirme ekibine doğrudan geri bildirim sağlayabilecekleri için bu, oyuncular için büyük bir fırsat. Metacade topluluğu, hataları düzeltmeye ve iyileştirmeler için önerilerde bulunmaya yardımcı olacaktır. Bunun karşılığında, beta test kullanıcıları kattıkları değer için MCADE tokenleri kazanacaklar.

Ön Satış Fırsatı

Metacade projesi ön satış etkinliğini başlatıyor. Bu tür anlar çok sık ortaya çıkmaz ve bir proje başarılı olursa bazı büyük kazançlar sağlayabilir. Metacade için çok fazla değer vaat eden bu özel ön satış, kripto yatırımcıları tarafından çok rağbet görüyor.

Karşılaştırmak gerekirse, MANA tokeni şu anda 0,46$ olarak fiyatlandırılırken, MCADE token başına 0,008$ fiyatından piyasaya sürülecek. Metacade tokeninin ne kadar yükselebileceği düşünüldüğünde, MCADE ön satışı kripto meraklıları için büyük bir fırsat sunuyor. Ve bu, MCADE’nin uzun süre 0,008$’da kalmasının beklenmediği gerçeğiyle pekiştiriliyor. 

Halka açık satıştan önce tokenler, token başına 0,02$’a yükselmiş olacak, bu nedenle dahil olmak isteyen yatırımcılar için ne kadar erken olursa o kadar iyi. Kesin olan bir şey var ki, insanlar Metacade’in geleceği konusunda son derece iyimser.

eToro’da buradan MANA satın alabilirsiniz.

MCADE ön satışına buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner