Yükleniyor...

Memecoin çıkaracağını söyledi, cüzdanına milyon dolarlar yağdı

Kero isimli bir X kullanıcısı, Solana ağında coin çıkaracağını söyleyerek yatırımcılardan 2 saatte 6,3 milyon dolar topladı.

memecoin solana cilginlik

Kero isimli bir X kullanıcısı, Solana ağında coin çıkaracağını söyleyerek yatırımcılardan 2 saatte 6,3 milyon dolar topladı.

Solana memecoin çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Solana ağında neredeyse her dakika bir memecoin piyasaya sürülüyor ve binlerce yatırımcı almak için akın ediyor. Solana ağına yönelik artan talep Binance borsasını da etkisi altına aldı. Binance, yoğun çekim taleplerinden dolayı SOL çekim işlemlerini kısa süreliğine askıya aldı.

Solana memecoin furyası devam ederken, Kero isimli bir X kullanıcısı kısa sürede milyon dolarlara erişti. Kero, cüzdanıma para gönderin ben de coin çıkarayım dedi. Sadece 2 saatte Kero’ya 7 milyon dolar değerinde 38.554 SOL gönderildi.

memecoin solana

Memecoin çıkarma vaadiyle milyonlarca dolar topladı

Kripto yatırımcıları adeta boğa iştahına kapılmış durumda. Yatırımcılar öyle bir hale geldi ki hiç düşünmeden hareket etmeye başladı. Özellikle Solana ağındaki memecoin furyası, risk iştahını artıran etmen oldu.

Solana ağı, artan hacim ve ağ aktivitesi nedeniyle yoğunluk yaşadı. Bitcoin (BTC) düşmesine rağmen, SOL fiyatı 180 doların üzerinde kalıcılık sağladı.

Kripto yatırımcıları kolay yoldan para kazanmak için Solana ağına akın etmeye başladı. Binlerce kullanıcı, milyonlarca dolarlık işlem hacimleriyle memecoin alıp satıyor.

NFT tasarımcısı Kero, X üzerinden yaptığı paylaşımda, coin çıkaracağını söyleyerek kişisel cüzdan adresini paylaştı. Kero’nun kriterleri ise cüzdana minimum 1 SOL (180 dolar) gönderilmesi yönündeydi. Kero’nun da beklemediği bir şey oldu ve binlerce kişi Kero’ya para göndermeye başladı.

24 saat süre veren Kero, cüzdanına para gönderen insanlardan sadece 2 saatte 7 milyon dolar topladı. Kullanıcı, cüzdanına akan para karşısına şaşkına döndü.

Kero’nun coin çıkarıp çıkarmayacağı merak konusu haline geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner