Yükleniyor...
Sponsored

Merkeziyetsiz Sosyal Platform Boom Live, NFT Airdrop’u Duyurdu

Merkeziyetsiz sosyal medya platformu Boom, Android sürümüne ek olarak App Store ve Google Play'de uygulamasının lansmanını duyurdu.

18kMwzdWiMtKCYuO1280PBA

Merkeziyetsiz sosyal medya platformu Boom, Android sürümüne ek olarak App Store ve Google Play’de uygulamasının lansmanını duyurdu. Çoğu kripto para projesi için, mobil uygulama başlatmak, çok sayıda kullanıcıyı uygulamaya çekeceği ve uygulamanın faydasını Web 3.0 sosyal dünyasında daha fazla kullanıcıya getireceği için büyük bir başarıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT veya kripto para piyasasına dahil olun ya da olmayın. Piyasada büyük bir heyecan ve takip var, bu da Twitter, Instagram ve Discord gibi Web 2.0 sosyal platformlarında NFT’nin sahte kullanımının artmasına neden oldu.

Bazı kullanıcılar ekran görüntüsü aldı, resmi indirdi ve NFT’ye gerçekten sahip olmadan profil resmi olarak kullandı. Bu bağlamda Boom uygulaması, sosyal platformlardaki varlıkların kimlik doğrulaması olan Web 2.0 sosyal platformlarında kullanıcıların ve oluşturucuların karşılaştığı sorunların çoğunu çözmüştür. Boom’un App Store ve Google Play Store’da yayına girmesiyle, Boom Topluluğuna daha fazla sayıda kullanıcı katılarak, NFT’lerin ve kripto paraların değerini korurken sektörde daha fazla fırsat ve iş birliği yaratmasını bekleyebiliriz. Bunun yanı sıra Boom ekibi, Boom’un 1 Mart 2022’de piyasaya sürülmesi beklenen bir PC versiyonu üzerinde de çalışıyor.

Boom tanıtım videosu için bu linke girebilirsiniz.

Boom uygulamasında ana işlev, kullanıcıların ve içerik oluşturucuların haberlere göz atmak veya mevcut kripto piyasası hakkında görüşlerini paylaşmak için Boom hesaplarını oluşturabilmeleridir. Kullanıcılar, Balinalar tarafından yayınlanan haberleri takip edebilir ve içerik oluşturucular, hesaplarında özel veya herkese açık olarak bilgi veya fikir paylaşabilir. Son güncellemeler ile Boom, kullanıcıların NFT’lerini veya Token’larını profillerinde istedikleri gibi görüntülemelerini sağlayan en önemli işlevi bile ortaya çıkardı. Bu işlevle, kullanıcılar KOL veya Whale’s tarafından yazılan makaleleri ve gönderileri okurken, sahip oldukları varlığa dayalı olarak bilgilerin güvenilirliğini doğrulayabilirler.

Boom topluluk merkezli bir uygulama olduğundan, içerik oluşturuculara daha kaliteli destek sağlamak için 1 Milyon Dolarlık bir İçerik Oluşturucu Fonu da başlattı.

Boom, ZKSpace’in birinci yıl dönümü için katılımcılara özel NFT’ler verecek

ZKSpace’in bir ortağı olarak Boom, ZKSpace’in birinci yıl dönümü karnavalı ile ortak bir çalışma yürüttü ve etkinlikte katılımcılara özel NFT’ler verdi. ZK-Rollups kullanan tüm özelliklere sahip bir Layer 2 protokolü olan ZKSpace ile birlikte, hediye Boom ve ZKSpace tarafından Ethereum Ağı üzerinde çalışacak sınırlı sayıda bir NFT sürümü olacak. Yıl dönümü etkinlikleri 14 Şubat 2022’de başlayacak ve 25 Şubat 2022’de sona erecek. Bu etkinliğe katılmak ve Boom ve ZKSpace tarafından yayınlanan değerli sınırlı sayıda NFT’yi talep etmek için kullanıcıların aşağıdaki talimatları izlemesi gerekecek:

Tüm prosedürleri tamamladıktan sonra, ödülleri talep etmek için lütfen resmi Twitter hesabınızı iletin ve kullanıcı adınızı Google formunda yazın.

Boom’un Gelecek Airdrop’ları

Boom’un gelecekteki yol haritasında, ekip Boom’un resmi NFT’sini Nisan 2022’nin ortalarında piyasaya sürüyor. NFT, Boom Ekibi tarafından oluşturulan bir konsepte dayanıyor. 2022 yılı sonunda güneş sistemindeki bir gezegende meydana gelen patlama ile başladı. Patlamalarda kripto severlerden oluşan Boom adını verdiğimiz yeni bir gezegen doğdu. Bu kripto severler grubu, yeni gezegende kendi görevlerini yerine getiriyor ve gezegenin ekosistemini birlikte inşa ediyor. Balina, Etkileyici, Tüketici, Yaratıcı ve Sanatçı gibi karakterler arasında. Şu andan itibaren, Boom gezegeni, gezegenin ilk sakinlerine airdrop yoluyla kimlik kartları veriyor. Topluluk yönetişim hakları, kişisel marka teşhiri, ürün denemesi, bonuslar vb. ile sınırlı sayıda çeşitli faydalar bulunuyor.

Team Boom Hakkında

Miami, Florida’da kayıtlı olan şirket, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İsveç, Birleşik Krallık ve Malezya’ya yayılan bir grup siberpunk meraklısı tarafından kuruldu. Boom’un kurucu üyeleri farklı geçmişlere sahipler ancak ortak ilgi ve vizyondan gönüllü olarak bir araya geldiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x