Yükleniyor...

Merakla beklenen haber geldi: O altcoin için boğa sinyali!

Solana ekosisteminin popüler altcoin'i Wormhole (W), Stake For Governance özelliğini duyurmasıyla birlikte yüzde 12’den fazla artış kaydetti.

boga 15mayıs

Solana ekosisteminin popüler altcoin’i Wormhole (W), Stake For Governance özelliğini duyurmasıyla birlikte yüzde 12’den fazla artış kaydetti.

Wormhole (W), X’tepaylaştığı bir gönderide, Stake For Governance hizmetini başlattığını açıkladı. Ayrıca, W sahiplerinin Wormhole DAO ve ekosistemin geleceğini şekillendirmede söz sahibi olacağını belirtti. Wormhole DAO, W yatırımcılarının desteklenen herhangi bir blokzincirinde yönetim teklifleri oluşturmasına, oylamasına ve yürütmesine olanak sağlayacak.

stake wormhole w solana altcoin

Stake gelişmesi, popüler altcoin’i kendine getirdi

Geçtiğimiz haftalarda ortalığı kasıp kavuran airdorp furyası, Wormhol’de de kendisini göstermişti. Solana ekosisteminin önemli projelerinden biri olarak gösterilen W, piyasaya çıkarken büyük bir airdrop yapmıştı. Fakat bu airdrop, pariteyi oldukça kötü etkiledi. Arka arkaya gelen satış baskıları W fiyatını kısa sürede alt seviyelere çekmişti.

Stake hizmetinin duyurulmasıyla W’ye tekradan bir heyecan geldi. Haber etkisiyle rüzgarı arkasına alan popüler altcoin, yüzde 12’den fazla yükseliş yaşadı. Fiyat artışına ek olarak, W’nin işlem hacmi 24 saat içerisinde yüzde 144 artış göstererek 230 milyon dolara ulaştı. Wormhole (W) fiyatı son 24 saatte yüzde 12,5 artış gösterdi ve haberin yazımı itibarıyla sırada 0,697 dolardan el değiştiriyor görüyor. Token’ın piyasa değeri ise 1,24 milyar doları aşmış durumda.

Piyasanın pozitif seyri, airdrop çılgınlığının yeniden başlaması veya Solana ekosistemine artan bir talep, haliyle de W’yi ön plana çıkartacaktır. Böyle bir senaryoda yükseliş yönlü hareketler beklenebilir. Fakat stake hizmetinde meydana gelebilecek bir hata, piyasanın düşüşe geçmesi veya airdrop’ların kötü gidişatı, W’yi düşüşe itecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner