Yükleniyor...

Meta ve L’Oreal, Web3 Ortaklığı Başlatıyor

Teknoloji devi Meta, makyaj markası L'Oreal ve Fransız işletme okulu HEC Paris ile ortaklık kurdu.

Meta ve LOreal Web3 Ortakligi Baslatiyor


Teknoloji devi Meta, makyaj markası L’Oreal ve Fransız işletme okulu HEC Paris ile ortaklık kurdu.

Projelerin gelişmesi için imkan sağlayan kuluçkalar ve hızlandırıcılar, büyük teknoloji firmalarının gelişmekte olan web3 endüstrisine adım atmaları için popüler bir yol haline geldi. Meta ve L’Oreal de iş birliği yaparak girişimlere yardımcı olmayı hedefliyor.

Meta ve L’Oreal’den Web3 İş Birliği

Teknoloji devi Meta, makyaj markası L’Oreal ve Fransız işletme okulu HEC Paris ile web3 projelerinin geliştirilmesi amacıyla ortaklık kurdu.

Ortaklık, 3D üretim, AR, VR, karma gerçeklik, avatar oluşturma, kullanıcı deneyiminde taşınabilirlik, token ekonomisi, metaverse ve web3 ile ilgili diğer konularda uzmanlaşan işletmelere yardımcı olmayı amaçlıyor. En az 5 firma, bu iş birliği sayesinde destek alacak.

web3.0 metaverse

Meta, Paris’teki bir başlangıç ​​​​kampüsü olan Station F’deki projeye ev sahipliği yapacak. Ocak 2023’ten Haziran 2023’e kadar sürecek ve başarılı başvuru sahiplerine, işletmeleri için danışmanlara ve uzmanlara erişim hakkı verilecek.

Meta ve L’Oreal’in hızlandırıcısı özellikle modaya odaklanmayacak olsa da endüstri genel olarak web3’ün potansiyelini benimsedi. Bu yılın başlarında Gucci, SuperRare ile katıldığını duyurdu . Burberry ise bir web3 oyunu başlattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner