Yükleniyor...

Miami Şehri, Mastercard ve TIME ile NFT Çıkaracak

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, kripto odaklı açıklamalarına devam ediyor.

Miami Mastercard Salesforce ve TIME ile NFT Çikaracak

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, kripto odaklı açıklamalarına devam ediyor. Uzun bir süredir başta Bitcoin olmak üzere kriptoları destekleyen Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, bu sefer de bir NFT haberi ile gündeme geldi. Öyle ki Miami Belediyesi’nin resmi paylaşımında yeni bir NFT projesi duyuruldu.

Miami, Mastercard, Salesforce ve TIME, NFT Projesi için Kolları Sıvadı

Yakın zamanda açılışı yapılan ‘Miami Bull’ heykeli ile vizyonunu ortaya koyan Miami şehri, uzun zamandan kripto odaklı çalışmaları ile gündeme geliyor. Başkan Francis Suarez’in kripto odaklı çalışmaları birçok topluluk tarafından oldukça destek görüyor. Ancak bu sefer Miami, NFT çalışması gündeme geldi.

Miami’nin resmi web sitesinde yer alan basın açıklamasına göre, NFT’ler “şehrin 56 mil karelik alanını temsil eden” 56 farklı Miami sanatçısı tarafından tasarlanıyor.

Time USA, şehrin NFT stratejisini tanımlamaya ve projeyi yürütmeye yardımcı olurken, Mastercard Miami NFT sahiplerine restoranlarda özel etkinlik erişimi ve şehirde özel kültür turları gibi ayrıcalıklı avantajlar sunacak. Bu noktada Salesforce, markaların NFT’leri basmasına ve satmasına olanak tanıyan henüz piyasaya sürülmemiş bir Salesforce ürünü olan yeni NFT Cloud platformuyla NFT’lerin para basma ve birincil satış sürecini yönetecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner