Yükleniyor...
Sponsored

Michael Saylor, Bitcoin’in Altının Yerini Alacağını Söyledi

MicroStrategy kurucusu Michael Saylor, Bitcoin'in altının yerini alacağını söyledi.

michael saylor

MicroStrategy kurucusu Michael Saylor, Bitcoin’in altının yerini alacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Michael Saylor, Bitcoin savunucularının meşhur tezini tekrarladı.

Michael Saylor, Bitcoin’in Altının Yerini Alacağını Düşünüyor

MicroStrategy kurucusu ve eski CEO’su Saylor, lider kripto paranın değer depolama gibi çeşitli metriklerde altını geride bırakacağını ve eninde sonunda varlığın yerini alacağını öne sürdü.

Stansberry Research’e röportaj veren Saylor, Bitcoin’in altını yere alma sürecinin çeşitli iniş ve çıkışlarla gerçekleşeceğini kabul etti. Saylor’a göre Bitcoin’in yasal olarak para kabul edilme ihtimali, altına kıyasla daha fazla.

“Geleneksel eleştirmenler ve ana akımda yer alan analistler kripto ekonomisini anlamıyor, Bitcoin’i anlamıyorlar ve volatiliteden nefret ediyorlar. Bitcoin zamanla altını şeytanlaştıracak ve altın 21. yüzyılda para olarak kabul edilmeyecek”

saylor

Uzun Vadeli Bir Yatırım

Bitcoin’in oynaklığı ile ilgili de konuşan Michael Saylor, uzun vadeli yatırımcıların volatilite nedeniyle endişelenmemesi gerektiğini ifade etti. Saylor, kısa vadede para kazanma stratejileri sebebiyle Bitcoin’in böyle bir eleştiri aldığını ileri sürdü. Saylor, şirketinin uzun vadeli bir planın parçası olarak Bitcoin yatırımı yaptığını ifade etti.

Saylor, Bitcoin’in düşüşü sebebiyle şirketinin zarara girmesinin sonucu olarak eleştirilere maruz kaldı. Şirket 126 milyon dolarlık gelir beklentisine karşın yalnızca 122.1 milyon dolarlık gelir bildirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x