Yükleniyor...

Michael Saylor’dan Charlie Munger’e Eleştiri

Micro Strategy'nin icra kurulu başkanı Michael Saylor, Charlie Munger'in Bitcoin'i yeterince çalışmamakla eleştirdi.

Michael Saylor CBDClerin Basarisiz Olacagina Inaniyor

Micro Strategy’nin icra kurulu başkanı Michael Saylor, Charlie Munger’in Bitcoin’i yeterince çalışmamakla eleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uzun süredir dijital varlıklara şüpheyle yaklaşan Berkshire Hathaway başkan yardımcısı Charlie Munger, bu haftanın başlarında ABD hükümetini kripto para birimlerini yasaklamaya çağırdı.

Yasaklama Çağrısına Karşı Saylor’dan Eleştiri

MicroStrategy icra kurulu başkanı ve çok sıkı bir Bitcoin maksimalisti olan Michael Saylor, şirketinin toplantısından bir gün sonra CNBC’ye çıkan Charlie Munger’a eleştiride bulundu. Saylor, Munger ve diğer seçkin Batılı iş liderlerinin Bitcoin’i (BTC) araştırmak için yeterli zamanları olmadığını bu nedenle de Bitcoin hakkındaki görüşlerinin sık sık değiştiğini söyledi.

Saylor, Munger’in geniş kripto eleştirilerisinin sempatik bulduğunu söyledi. Saylor, Munger’in açıklamalarına dair şu sözleri kullandı:

“Munger, Güney Amerika, Afrika veya Asya’da bir iş lideri olsaydı ve sorunu incelemek için 100 saat harcasaydı, Bitcoin konusunda benden daha fazla bilgi sahibi olurdu.”

Saylor, sıradan insanın kötü durumunun, yerel para birimlerinin değer kaybının Lübnan, Arjantin, Sri Lanka, Nijerya ve Venezuela’daki son olaylarla daha iyi gösterildiğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x