Yükleniyor...

Microsoft haberi sonrasında Aptos’ta (APT) neler oluyor?

Microsoft ortaklığını duyurmasıyla birlikte patlama yapan Aptos (APT), şimdilerdeyse destek seviyelerinden güç bulmaya çalışıyor.

Mainnet Yayimlayan Aptos Hakkinda Detaylar

Microsoft ortaklığını duyurmasıyla birlikte patlama yapan Aptos (APT), şimdilerdeyse destek seviyelerinden güç bulmaya çalışıyor.

9 Ağustos’ta Microsoft ile yapay zeka teknolojisi hakkında ortaklığa gittiğini açıklayan APT, anlık olarak yüzde 20 artış göstermişti. Fakat haber etkisinin giderek gücünü yitirmesi, doğal olarak APT fiyatını salladı. Microsoft haberinin etkisiyle 8 doları test eden popüler coin, kısa sürede yüzde 11,50 düşerek, 7 dolara geldi. APT adına teknik analiz nasıl ilerliyor?

Aptos (APT) grafik değerlendirmesi

6,44 dolardan tepki aldıktan sonra Microsoft ortaklık haberiyle adeta uçuşa geçen APT, 8 dolara ulaşmayı başarmıştı. Fakat bu süreçte, BTC’nin kararsız bir yapı sergilemesi ve haber etkisinin zayıflaması, APT’deki gevşeyeme sebep oldu. Haberin yazımı itibarıyla 7,07 dolardan gören bir dönemin trend coin’i, 7,81 dolardaki bölgede tutunabilirse, 8,33 ve 8,83 doları hedefleyebilir.

BTC’nin 28.900 doların altında fiyatlaması veya Aptos ekosisteminden gelebilecek bir FUD haber, satış baskısını daha da şiddetlendirebilir. Bu tarz bir durumda destek olarak takip edilebilecek noktalar sırasıyla 6,825 – 6,667 – 6,444 – 5,90 ve 5,42 dolardır.

Ekran Resmi 2023 08 11 09.42.52

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner