Yükleniyor...

CoinTR’nin Yeni Üyelere Özel Fırsatı!

Kripto para dünyasına yeni bir soluk getiren CoinTR borsası, yeni kullanıcılarına özel bir "Hoş Geldin" etkinliği başlatıyor.

Fotoram.io 17 1

Kripto para dünyasına yeni bir soluk getiren CoinTR borsası, yeni kullanıcılarına özel bir “Hoş Geldin” etkinliği başlatıyor. Bu etkinlik, 9 Ağustos 2023 Çarşamba saat 03.00’te (TSİ) başlayacak ve bitiş saati daha sonra duyurulacak.

9 Ağustos 2023 11.00’den (TSİ) sonra kaydolan tüm yeni kullanıcılar bu etkinliğe katılabileceği bu özel bonus etkinliği sayesinde CoinTR topluluğu büyüyerek kripto para kullanıcılarının CoinTR ile tanışması hedefleniyor.

Ekran Resmi 2023 08 11 12.24.36

Kampanyanın Ödül Dağıtım Görevleri Nelerdir?

Yeni üye olan kullanıcıların temel ve gelişmiş olmak üzere iki farklı tanımdaki görevleri tamamlayarak ödül paylaşabilecekleri kampanyada; ilk yatırma, ilk işlem, ilk copy trading ve KYC’si tamamlanmış yeni katılan referans başına ödül olmak üzere dörde ayrılan temel görevlerin deneme fonu bonusu toplamı $210’dır ve kullanıcılar, tabloda yazan miktar kadar kez ödülden faydalanabilirler.

10.000 – 1.000.000 USDT arasında hacim oluşturan kullanıcılar, oluşturdukları hacme oranla $200 ile $2000 arasında deneme fonu bonusu kazanma fırsatı yakalayabilecekler. Gelişmiş görevlerin deneme fonu bonusu toplamı ise $5200’dır ve katılımcılar, tabloda yazan miktar kadar kez ödülden faydalanabilirler.

Şartlar ve Düzenlemeler:

  1. Katılan tüm kullanıcılar, CoinTR Hizmet Koşullarına uymakla yükümlüdür.
  2. CoinTR, etkinlik sırasında toplu hesap kayıtları ve diğer yasa dışı veya hileli davranışlar dahil olmak üzere dürüst olmayan faaliyetlerde bulunan herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  3. CoinTR bu etkinlik için nihai yorumlama hakkını saklı tutar.
  4. Detaylı bilgi destek sayfasında yer almaktadır.

CoinTR’nin Hoş Geldin Bonusu etkinliği, kripto yatırımcılarına benzersiz bir fırsat sunuyor. 5.440 USDT’ye kadar deneme fonu ödülü kazanma şansı ile CoinTR ile yeni tanışacak kullanıcılar için kaçırılmayacak bir başlangıç noktası oluşturuyor. CoinTR, kullanıcılarına güvenli, hızlı ve kolay bir ticaret deneyimi sunarken bu etkinlikle de yatırımlarını artırmalarına yardımcı oluyor. Siz de hemen buraya tıklayarak CoinTR’ye katılın ve kampanyadan yararlanın!

CoinTR Kimdir?

2022 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan CoinTR borsası, tanınan borsalarda tecrübe elde etmiş üst kademe yöneticilerin ve ürün geliştiricilerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş ve alanında uzman ekip üyeleri ile Türkiye’nin lider borsalarından biri olmaya hazırlanmaktadır. Resmi mevzuatlara uygun hareket eden ve MASAK tarafından denetime tabi tutulan CoinTR, VakıfBank ve Ziraat Bankası gibi devlet bankalarıyla entegre çalışmasının yanı sıra global ölçekte yerli bir borsa olarak faaliyet göstermektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner