Yükleniyor...

Microsoft, Token Oluşturma Amacıyla Kullanılacak Bir Yazılım İçin Patent Aldı

Microsoft, kullanıcıların farklı dağıtılmış defterler için kripto token’lar oluşturmayı daha kolay ve daha verimli hale getirerek blockchain uygulamaları geliştirmelerine yardımcı olabileceğini söylediği yazılım için patent aldı

microsoft token kripto para

Microsoft, kullanıcıların farklı dağıtılmış defterler için kripto token’lar oluşturmayı daha kolay ve daha verimli hale getirerek blockchain uygulamaları geliştirmelerine yardımcı olabileceğini söylediği yazılım için patent aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Patente göre, farklı blockchain‘lerde standardizasyon eksikliği nedeniyle token oluşturmak ve yönetmek şu anda “zor ve zahmetli”. Microsoft’un patenti, kullanıcıların token oluşturmasına ve bunları farklı ağlarda yönetmesine yardımcı olmak için defterden bağımsız bir sistem tanımlamaktadır.

Bir kullanıcıdan bir talep alındığında sistem, çeşitli niteliklere ve kontrol işlevlerine sahip şablonlar sunar. Bunlar, örneğin dijital veya fiziksel bir varlığı temsil eden gerekli token türüne bağlı olacaktır. Kullanıcı istenen şablonu seçtikten sonra sistem, token’ı belirlenen ağlarda oluşturur.

Sistem ayrıca token’ları yönetmek için ortak bir arabirim sağlar, böylece geliştiricilerin onlarla etkileşim kurmak için token özel kodları hakkında endişelenmesine gerek kalmaz.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x