Mike McGlone: Bitcoin ve Ethereum, 2022'de Yükselmeye Hazır • Coinkolik
Yükleniyor...

Mike McGlone: Bitcoin ve Ethereum, 2022’de Yükselmeye Hazır

Bloomberg'in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum'un (ETH) 2022'de yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Mike McGlone bitcoin ethereum

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’un (ETH) 2022’de yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Yeni analizde Mike McGlone, hem BTC hem de ETH’nin üzerine inşa edilecek sağlam temelleri olduğunu söylüyor. Bitcoin’in 100.000 dolara doğru hareket etmesi ve Ethereum’un 5.000 doları aşması ile 2022’de kripto paralar arasında baskın kalacaklarını tahmin ediyor.

“ABD Merkez Bankası’nın Yeni Politikaları Bitcoin İçin Faydalı Olacak”

bitcoin btc yorum
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

McGlone, Bitcoin’in “konsolidasyon yapan bir boğa piyasasında” olduğunu düşünüyor ve ABD Merkez Bankası’nın yeni politikalarının aslında BTC için faydalı olacağını söylüyor.

Federal Rezerv yetkilileri geçtiğimiz günlerde enflasyonla mücadele amacıyla varlık alımlarını azaltmayı ve gelecek yıl faiz oranlarını artırmayı planladıklarını belirtmişti.

Bloomberg analisti düşüncelerini şöyle açıkladı;

“2022’deki Federal Rezerv faiz artışlarına yönelik beklentiler, Bitcoin ve borsa için bir kazan-kazan senaryosunu destekleyebilir. Likiditeyi geri almanın bir nedeni, S&P 500’ün 60 aylık hareketli ortalamasının uzun süredir devam etmesidir. Gergin piyasalar yaygınlaştı, ancak emtialar ve Bitcoin, erken dönüş liderleri gibi görünüyor. Bu boğa piyasası süresine bağlı bir mesele ve önde gelen kripto para birimlerini görüyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x