Yükleniyor...

Milyarder, Bitcoin’in Çözüm Olmadığını Savunuyor

Milyarder Ray Dalio, itibari para birimlerinin yaşadığı sıkıntıları Bitcoin'in (BTC) de yaşayacağını iddia etti.

ray dalio btc bitcoin

Milyarder Ray Dalio, itibari para birimlerinin yaşadığı sıkıntıları Bitcoin’in (BTC) de yaşayacağını iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasının gelişmesi, birçok söylentiyi de beraberinde getiriyor. Küresel çapta tartışılan en büyük kripto konularından bazıları, merkeziyetsizlik ve ekonominin çözümü oldu. Başlangıçta pek güven vermeyen Bitcoin, şimdilerde dijital altın olarak tabir ediliyor. Bu konu hakkında, milyarder Ray Dalio tarafından çarpıcı açıklamalar yapıldı. Dalio, Bitcoin’in çözüm olmayacağını savundu.

Milyarder İsim, Bitcoin Furyasına Ters Düştü

Milyarder Ray Dalio, küresel çapta yaygınlaşan Bitcoin furyalarına ters bir açıklamada bulundu. Milyarder, Bitcoin’in sanıldığı gibi bir şeylere çözüm olmayacağını dile getirdi.

CNBC’nin bir programına katılan Dalio, itibari para birimlerinin yaşadığı tehlikeleri ve sıkıntıları, Bitcoin’in de yaşayacağını belirtti. Ayrıca Dalio, Bitcoin’in ve kripto paraların, enflasyondan korunma aracı veya değişim aracı olarak çözüm üretmeyeceğini iddia etti.

Milyarder isim, stablecoin’lerin devlet destekli para birimlerinin bir kopyası olduğunu ve bu nedenle sektörde etkili olamayacağını aktardı.

Bu açıklamaların ardından Bitcoin topluluğu, milyarder ismi eleştiri yağmuruna tuttu. Topluluk, Dalio’nun para tanımının aslında Bitcoin olduğunu ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x