Yükleniyor...

Milyarder Girişimci Mark Cuban, Polygon’a (MATIC) Yatırım Yaptı

Dallas Mavericks sahibi milyarder Mark Cuban, Polygon'u şirket portföyüne ekledi.

mark cuban btc eth scaled 1

Dallas Mavericks sahibi milyarder Mark Cuban, Polygon’u şirket portföyüne ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Milyarder yatırımcı Cuban, Ethereum’un ölçeklenebilirliğini iyileştirmeye çalışan Hintli bir kripto para girişimi olan Polygon’a açıklanmayan bir miktarda yatırım yaptı. Geçmişte Bitcoin eleştirisiyle tanınan Cuban, bu yılın başlarında BTC’nin “altına daha iyi bir alternatif” olduğunu söylemişti. Ayrıca, kişisel kripto portföyünün %60 Bitcoin, %30 Ethereum’dan oluştuğunu ve kalan %10’unun diğer birkaç küçük altcoin’den oluştuğunu açıkladı.

Bu döngüde kripto para topluluğunda çok daha aktif bir ses oldu ve sık sık sektöre olan ilgisini anlatmak için çeşitli podcast’lere katıldı.

Edinilen bilgilere göre Cuban şimdide MATIC yatırımı yaptı. Milyarder Coindesk’e verdiği yanıtta bu iddiaları doğruladı ve şunları söyledi:

“Zaten Polygon kullanıcısıydım, sonra kendimi daha çok kullanırken buldum.”

Cuban’ın, NFT’leri herhangi bir biçimde kolayca görüntülemek için tasarlanmış yeni bir çevrimiçi galeri oluşturan bir proje olan Polygon’u Lazy.com’a entegre ettiği bildiriliyor. Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, The Economic Times’a “Duyacağımız en iyi şey, Mark Cuban’ın Polygon’daki uygulamaları kullanmasıydı” dedi. Nailwal’a göre bu, daha fazla ABD merkezli yatırımcının ilgisini çekmeye yardımcı olacağı için proje için “büyük bir sıçrama tahtası”.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x