NBA Yıldızı O’Neal, NFT Satışından Elde Ettiği Geliri Hayır Kurumuna Bağışladı • Coinkolik
Yükleniyor...

NBA Yıldızı O’Neal, NFT Satışından Elde Ettiği Geliri Hayır Kurumuna Bağışladı

Ünlü NBA oyuncusu Shaquille O'Neal, yardıma ihtiyacı olan çocuklara fayda sağlamak için NFT koleksiyon satışından elde ettiği 2 milyon doları hayır kurumuna bağışladı.

shaquille oneal NFT

Ünlü NBA oyuncusu Shaquille O’Neal, yardıma ihtiyacı olan çocuklara fayda sağlamak için NFT koleksiyon satışından elde ettiği 2 milyon doları hayır kurumuna bağışladı.

Eski Los Angeles Lakers yıldızı, dört kez NBA şampiyonu, TNT analisti, eski rapçi, film yıldızı ve girişimci O’Neal, hayır işleri için NFT’leri kullandı. O’Neal geçen ay NFT pazaryeri Notables ile Shaq Gives Back’de birlikte çalıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shaq Vakfı’nın, web sitesine göre, vakıf ülke çapında yetersiz hizmet alan gençleri hedefleyen program ve projeleri desteklemek için Okullardaki kulüpler ve topluluklar ile ortaklık yapıyor.

NFT koleksiyonu, NBA efsanesinin çeşitli kostümleri ve eğlenceli yüz ifadelerini içeren 10.000 nadir tokeni bulunduruyor. Koleksiyonun bir gün içinde Shaq’ın vakfı için 1 milyon dolar topladığı bildirildi. O’Neal, Noel’den önce miktarı 1,5 milyon dolara çıkararak hayırseverlerin yardımlara devam etmesi için harekete geçti. Kısa bir süre sonra, koleksiyondan 2 milyon dolar elde edildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x