Yükleniyor...

Near Protocol (NEAR), Büyük Kripto Şirketlerinden 150 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Son zamanların en çok konuşulan projelerinden olan Near Protocol, büyük kripto şirketlerinden 150 milyon dolar yatırım aldı.

near protocol near buyuk kripto sirketlerinden 150 milyon dolar yatirim aldi

Son zamanların en çok konuşulan projelerinden olan Near Protocol, büyük kripto şirketlerinden 150 milyon dolar yatırım aldı. 

Alanın en zengin ekosistemlerinden biri olan Near Protocol (NEAR), DeFi hamlesine hazırlanırken, büyük bir yatırım daha aldı. NEAR Vakfı’nın Perşembe günü yaptığı açıklamaya göre, proje finansman turunu 150 milyon dolar ile kapattı. Tura ekosistemin önde gelen figürlerinden biri olan Three Arrows Capital’ın liderlik ettiği turda Andreessen Horowitz (a16z) ve Alameda gibi önemli isimler de yer aldı. Ayrıca Mechanism Capital, Dragonfly Capital, Jump, Zee Prime ve Amber Group gibi isimler de tura katılım sağladı. Dragonfly genel ortağı Ashwin Ramachandran konu hakkında şunları söyledi:

“NEAR, teknoloji açısından harika bir iş çıkardı ve mevcut teknolojik yenilik seviyelerini yansıtan bir geliştirici, kullanıcı, ekosistem benimseme düzeyine ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz.”

Büyük Bir Çıkış Yakaladı

Near Protocol, son zamanlarda adından en çok söz ettiren projelerden biri oldu. Son 1 ayda %110 değer kazanan NEAR, son bir haftada ise %30 değer kazanarak ilk 20’ye girmeyi başardı. NEAR yayın saati itibariyle 19.42 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner