Yükleniyor...

NFL ve Dapper Labs, Amerikan Futbolu Odaklı Bir NFT Pazarı Başlatmayı Planlıyor

NBA TopShot ve CryptoKitties gibi popüler NFT projelerinin yaratıcısı olan National Football League (NFL), NFL Players Association (NFLPA) ve Dapper Labs'ın, Amerikan futbolu odaklı bir NFT pazarı başlatmayı planladığını duyurdu.

nfl nft

NBA TopShot ve CryptoKitties gibi popüler NFT projelerinin yaratıcısı olan National Football League (NFL), NFL Players Association (NFLPA) ve Dapper Labs’ın, Amerikan futbolu odaklı bir NFT pazarı başlatmayı planladığını duyurdu.

Sports Business Journal, Salı günü anlaşmayı bildirdi. Site, NFL ve NFLPA’nın Dapper Labs’ta hisse alacağını ve yeni Amerikan futbolu NFT pazarının 2022 yılının Ocak ayının başlarında bu yılki futbol sezonunun bitiminden önce gelmesinin tahmin edildiğini açıkladı.

Popüler NFT platformu NBA TopShot’ta olduğu gibi, bu yeni platformda da kullanıcıların NFL spor kartı benzeri NFT’lerini satın almalarına ve satmalarına izin verecek.

Dapper Labs, bu ayın başlarında 250 milyon dolarlık finansman sağladı. 305 milyon dolar toplayan girişim, toplam değerini 7,6 milyar dolara ulaştırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner