Yükleniyor...

NFT Oyunu Alien Worlds, Neredeyse 760 Bin Kullanıcıya Sahip

NFT oyunlarının popülaritesi her geçen gün daha da artıyor.

alien worlds

NFT oyunlarının popülaritesi her geçen gün daha da artıyor. Uzmanlar oyun sektörünün geleceğini NFT oyunları olduğunu düşünüyor.

NFT oyunu Alien Worlds, neredeyse 760 bin kullanıcıyla 2021 yılında dünyanın en popüler NFT oyunu haline geldi. Alien Worlds’ün oyuncu sayısı 759.600 olduğu tahmin ediliyor.

Oyun endüstrisindeki birçok kişi, NFT ve blok zinciri oyunlarının oyun sektörünün geleceği olduğunu düşünüyor. NFT oyunları hala gelişim aşamasında ancak birçok oyunun kullanıcı sayısı hızla artıyor ve bu sektörün sahip olduğu potansiyeli gösteriyor.

Güvenilir Bahis Siteleri tarafından sunulan verilere göre, popüler NFT oyun Alien Worlds, tahmini 759.600 kullanıcıyla NFT oyunları arasında en yüksek oyuncu sayısına sahip oyun.

En İyi 10 NFT Oyununun Toplam Kullanıcı Sayısı 3 Milyonu Aştı

nft game

NFT oyunları şimdiden etkileyici kullanıcı sayısına sahip. Son 30 gündeki verilere göre oyuncu sayısına göre en iyi 10 NFT oyunu toplamda 3 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve 759.600 kullanıcıyla WAX blok zincirinden Alien Worlds bu oyunların başında geliyor.

Verilerdeki kullanıcı sayıları, oyunlardan akıllı sözleşmeyle her türlü etkileşimi gösteren benzersiz cüzdanların sayısına göre belirlendi. Popüler oyun Axie Infinity, önceki dönemlerde sık sık listenin başında yer aldı ancak bu 30 günlük dönemde 602.210 kayıtlı kullanıcıyla ikinci sıraya yerleşti.

Binance Smart Chain, NFT Oyunlarının Çoğunu Elinde Bulunduruyor

binance smart chain nft

Kullanıcı sayısına göre en iyi 26 NFT oyununun 14’ü Binance Smart Chain’de (BSC) ve her bir oyunun en az 10.000 kullanıcı sayısı var. MOBOX: NFT Farmer, 187.940 kullanıcıyla BSC’deki en popüler beşinci NFT oyundur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner