Yükleniyor...

NFT Pazar Yerleri Cardano’ya (ADA) mı Geliyor? Hoskinson Açıkladı

Cardano (ADA) ekibi, NFT pazar yerlerinin ağa gelmesi için bir takım görüşmeler geçekleştiriyor.

nft cardano

Cardano (ADA) ekibi, NFT pazar yerlerinin ağa gelmesi için bir takım görüşmeler geçekleştiriyor. Cardano CEO’su Charles Hoskinson, konuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yaklaşan hard fork Alonzo için gerekli çalışmaları yaparken, projesinin de NFT’ler ve NFT pazarlarına odaklanacağını söyledi. Cardano’nun, blokzincirine geçişle ilgili bu tür birkaç pazar yeri ile görüşmeler yaptığını belirtti.

Cardano ve NFT Çılgınlığı

Non-fungible token’lar (NFT’ler) şüphesiz bu yıl kripto para birimi alanındaki en sıcak trend’lerden biri. Sanatçılar gibi diğer sektörlerin temsilcilerinin benzersiz, simge haline getirilmiş içerik oluşturmasına ve çevrim içi olarak satmasına olanak sağladı. Bazı durumlarda bu, 69 milyon dolarlık dijital sanat eseriyle zirveye ulaştı. 

Cardano’nun kurucusu, “Alonzo için her şeyi yerine getirdikten” sonra, kendisinin ve ekibinin NFT’leri de araştıracağını söyledi. Ayrıca NFT pazar yerlerinin “çok büyük bir olay haline geldiğini” de sözlerine ekledi.

Bu platformların çoğu şu anda Ethereum blokzincirinin üstünde çalışırken, gelecekte de Cardano’ya geçme eğilimlerine sahip olacaklarına inanıyor. Sonuç olarak Hoskinson, görüşmelere başlamak için ilk on pazar yerinden birkaçıyla iletişime geçti:

“Bu protokolleri oluşturmak çok kolay; bunlarla ortak olmak çok kolay; sadece NFT’lerde, ilk 10 pazar yerinden birkaçı ile iletişime geçtik ve onları Cardano’ya aktaracak görüşmelere çoktan başladık. Çünkü neden olmasın? Bu kolay bir görüşme.”

Hoskinson son olarak Cardano’nun, bu pazar yerlerinin sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli kapasiteyi artırmaya çalıştığını ve merkeziyetsiz borsalar da dahil olmak üzere diğer protokoller için de aynısını yapma sözü verdiğini sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner