Yükleniyor...

NFT Ticareti 17 Milyar Doların Üstüne Ulaştı

NFT sektörü her geçen gün yeni eserlerle, projelerle, iş birlikleriyle hızlı bir şekilde büyümeye ve yaygınlaşmaya devam ediyor.

nft ticareti buyuyor

NFT sektörü her geçen gün yeni eserlerle, projelerle, iş birlikleriyle hızlı bir şekilde büyümeye ve yaygınlaşmaya devam ediyor. Gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen sanal bir piyasaya sahip olan NFT’ler ünlü isimlerin, büyük şirketlerin bu alana girmesiyle daha da büyüyecek gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT veri şirketi Nonfungible raporuna göre geçtiğimiz yıl, 2020′ye göre NFT ticareti artış gösterdi ve 17,6 milyar dolara ulaştı. 2021′de token satışlarıyla toplam 5,4 milyar dolar kazanç elde edildi.

NFT’lere İlgi Artamaya Devam Ediyor

nft 1

Nonfungible yeni bir raporuna göre, NFT satışları 2021′de 17 milyar doları aştı. BNP Paribas’ın sahibi olduğu araştırma şirketi L’Atelier ile geliştirilen çalışma, NFT ticaretinin geçen yıl 17,6 milyar dolara ulaştığı belirtildi.

Rapora göre, yatırımcılar geçen yıl NFT satışlarından toplam 5,4 milyar dolar kar elde ederken, insanlar NFT’lerden para kazanma konusunda da daha bilinçli hale geldiği görüldü. 470′den fazla cüzdanın 1 milyon doları aşan kar elde etmeyi başardığı belirtildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x