Yükleniyor...

Oasis Network’ten (ROSE) kritik geri dönüş: Nefesler tutuldu!

Bitcoin'deki (BTC) geri çekilmeye yenik düşerek önemli bir bölgeye sarkan Oasis Network (ROSE) panik havası yarattı.

günün öne çıkan kripto paraları 30 aralık 2023

Bitcoin‘deki (BTC) geri çekilmeye yenik düşerek önemli bir bölgeye sarkan Oasis Network (ROSE) panik havası yarattı.

Bitcoin’in hem fiyat hem de dominans bazında altcoin’leri zorlamaya devam etmesi, bazı projelerde tedirginlik yarattı. Bu projelerin ilk sıralarında gelen Oasis Network (ROSE) geniş zaman diliminde çok önemli bir alana iğne attı. Alıcıların üstün gelmesiye şimdilik bu alanı korumayı başaran ROSE yeniden bir satış dalgası görmesi halinde tehlike çanlarını çalabilir.

BTC’nin gidişatı ROSE’un ayağını kaydırabilir!

Haberin yazımı itibarıyla 40.000 dolar civarında fiyatlayan BTC henüz rotasını çizebilmiş değil. Bu durumdan kaynaklı olarak bir türlü güven veremeyen ROSE 0,091 – 0,087487 dolarda tutunmaması halinde 0,07508 ve 0,06367 dolara kadar düşüşler yaşayabilir. Hem alıcılı hem de karar verici bir bölge olan yeşil kutu, ROSE’un kısa/orta vadelidi kaderini çizmeye devam edecek gibi görünüyor.

0,10310 Doların hacimli kırılarak üzerine yerleşilmesi, BTC’nin 41.500 dolara tırmanması veya BTC dominansının yüzde 50’nin altına gevşemesi halinde ROSE’a talep artacaktır. Böyle bir senaryoda ilk olarak 0,11267 dolara bir hamle beklenebilir. Daha sonrasında ise sırasıyla 0,12763 – 0,14110 ve 0,14931 dolara doğru yol alabilir. Bunlara ek olarak, yakın zamanlı zirve olan 0,14931 doların üzerindeki kalıcılık, ROSE adına yeni bir boğa koşusunun sinyallerini verecektir.

Ekran Resmi 2024 01 25 10.18.12

Oasis Network (ROSE) nedir?

Oasis Network (ROSE) ölçeklenebilirliği ile Ethereum (ETH) alternatifi olan, gizliliğe odaklanmış ve çok yönlü olacak şekilde tasarlanmış bir merkeziyetsiz Katman-1 blokzinciri ağıdır. Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş olan Oasis Network, konsensüs mekanizması olarak ProofofStake (PoS) modelini kullanır.

Oasis Network, çift katmanlı yapısı sayesinde hem ölçeklenebilir hem de veri gizliliği sağlayarak fark yaratır. Oasis Network’te çoğaltılmış bir işlem ortamını temsil eden birçok paralel çalışma zamanını bulunduran ParaTime Katmanı ile işlemlerin doğrulandığı ve ağın güvenliğinin sağlandığı Konsensüs Katmanı birbirinden ayrılmıştır. Bu sayede Oasis Network işlemleri hızlandırırken ağ güvenliğinden feragat etmek zorunda kalmaz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner