Yükleniyor...

OKEx, O Ülkedeki Faaliyetlerine Son Veriyor

Bitcoin ve kripto para borsası OKEx Korea 7 Nisan'da kapanıyor.

closeup shot blue white sorry we are closed wooden signage glass

Bitcoin ve kripto para borsası OKEx Korea 7 Nisan’da kapanıyor.

Salı günü yayınlanan bir duyuruda borsa, müşterilerin fiat ve kripto paralarını o tarihe kadar geri çekmeleri gerektiğini söyledi. Borsa, “Hizmetin sona ermesinden sonra OKEx Korea, müşterilerin varlıklarını geri çekmemesinden kaynaklanan herhangi bir kayıptan sorumlu tutulmayacaktır” dedi.

OKEx Korea kapatma için bir neden belirtmedi, ancak bunun nedeni muhtemelen Perşembe günü Güney Kore’de yürürlüğe giren yeni bir yasa. Yasaya göre, Kore kripto para borsaları artık sipariş defterlerini diğer borsalarla paylaşamayacak.

Binance Korea, Nisan 2020’de piyasaya sürüldükten sonra bu yılın başlarında kapatıldı. CoinGecko’ya göre OKEx Kore, Ağustos 2019’da piyasaya sürüldü ve son 24 saatte yaklaşık 3,5 milyon dolarlık yetersiz bir hacme sahipti.

Rakip Huobi Korea de muhtemelen aynı şeyi yapabilir. Borsa, The Block’un sorularına henüz yanıt vermedi. CoinGecko’ya göre, Huobi son 24 saatte 125 milyon dolar ile diğerlerinden daha yüksek hacme sahipti. Yine de, bu hacimler, son 24 saatte sırasıyla 7 milyar dolar ve 6 milyar dolarlık işlem hacmi yapan ana borsalar Huobi ve OKEx’e kıyasla çok küçük.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x