Yükleniyor...

Opera, iPhone ve iPad için ‘Kripto Tarayıcısının’ Beta Sürümünü Başlattı

Popüler tarayıcı Opera (NASDAQ:

opera kripto

Popüler tarayıcı Opera (NASDAQ: OPRA), “Kripto Tarayıcı” projesi için iOS desteğinin başladığını duyurdu.

Opera tarafından yayınlanan basın açıklamasında, “Web 3, giderek artan sayıda dApp üzerinde çalışmak için 2021’de alana katılan 34 bin geliştirici ile rekor bir ivme kazanıyor. Ancak, kullanıcılar için Web3 deneyimi çoğu zaman sezgisel olmaktan uzak ve geleneksel olarak iOS kullanıcıları için optimize edilmemiştir” ifadeleri kullanıldı.

Yakın zamanda tanıtılan iOS desteğiyle, Opera’nın Kripto Tarayıcısı “yerleşik velayetsiz kripto cüzdanlı özel bir web3 tarayıcısı özelliğiyle kullanım kolaylığını bir adım öteye taşımaya hazır” görünüyor.

Basın açıklaması, Opera Crypto Browser’ın iOS sürümünün “Mac, Windows ve Android için Ocak ayının başındaki beta sürümünü takip ettiğini” ve Crypto Browser projesinin amacının “merkezi olmayan uygulamalarda (dapps), oyunlarda basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi” olduğunu söyleyerek devam ediyor. Tarayıcı, “canlı kripto bilgileri ve güncellemelerine, kripto varlık fiyatlarına ve gas ücretlerine, ayrıca kripto etkinliklerine, airdrop’lara ve hatta podcast’lere odaklanan bir başlangıç ​​sayfası olan” Kripto Köşesi adlı bir haber ve veri toplayıcıya da sahip.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x