Yükleniyor...

Oyun tutkunlarına müjde: GameFi tarafında heyecan artıyor!

GameFi denilince akla gelen ilk kripto paralardan Axie Infinity (AXS) kısa süredeki sert artışıyla oyun severlerin yüzünü güldürdü.

Fotoram.io 70

GameFi denilince akla gelen ilk kripto paralardan Axie Infinity (AXS) kısa süredeki sert artışıyla oyun severlerin yüzünü güldürdü.

GameFi alanının başlıca projelerinden AXS son dönemdeki hareketliliğiyle dikkat çekmeyi başardı. Zaman zaman atak yapmayı deneyen AXS bu sefer direnci kırarak etkili bir yükseliş kaydetti. Son 24 saatte yüzde 13,09 oranında artış gösteren popüler GameFi coin’i “En Çok Yükselenler” listesinde üçüncü sıraya adını yazdırdı.

Peki AXS tarafındaki yükseliş diğer GameFi projelerine sıçrayabilir mi? AXS adına hangi seviyelerin takibi kritik önemli?

Ekran Resmi 2023 11 27 09.20.22 1

Önemli bir eşikten geri çekildi!

5,40 dolardan bu yana yukarı yönlü hareketini sürdüren AXS çok kısa bir sürede 7,50 dolara gelerek toplamda yüzde 37 bir artış yaşadı. Ancak piyasada dolaşmaya devam eden Fud haberler ve paritenin kritik bir direnç seviyesine gelmesi doğal olarak satış baskısı yarattı. Satışların gelmesiyle birlikte aşağı yönlü hareket eden AXS şimdilerdeyse 7,09 dolardan işlem görüyor.

GameFi’lalara ilginin artması, BTC’nin yukarı yönlü fiyatlaması veya sektör genelindeki kara bulutların dağılması AXS’e güç katacaktır. Böyle bir senaryoda sırasıyla 7,40 – 7,63 – 7,80 ve 8,17 dolara bir hareket gelebilir. 8,17 doların üzerindeki kalıcılık ise GameFi alanını daha da ateşleyerek diğer projelerin önünü açabilir. İşlerin sarpa sarma ihtimalindeyse ilk olarak 6,50 daha sonrasında sırasıyla 6,26 – 5,78 ve 5,36 dolar seviyesi destek olarak izlenebilir.

Ekran Resmi 2023 11 27 09.44.11

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner