Yükleniyor...

Pantera Capital CEO’su, Kriptonun Tek Güvenli Varlık Sınıfı Olabileceğin Söyledi

Pantera Capital CEO'su Dan Morehead, bir sonraki ekonomik kriz sırasında yatırımcıların başvurabileceği tek güvenli varlık sınıfının kripto olabileceğini söyledi.

morehad

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, bir sonraki ekonomik kriz sırasında yatırımcıların başvurabileceği tek güvenli varlık sınıfının kripto olabileceğini söyledi.

Bankless isimli YouTube kanalında söz alan Morehead, kripto paraların finansal kaos esnasında neden bir cankurtaran görevi görebileceğini düşündüğünü açıkladı.

“Şu anda kripto konusunda büyük ölçüde iyimserim. Bunun en önemli sebebinin son 10 yılda kripto sektörüne giren insanın sayısının çok daha fazla olması olduğunu düşünüyorum. Sadece akıllı insanların kriptonun önemini anladığını düşünüyorum.

Krizden saklanılabilecek hiçbir yer yok. Kripto hariç her şeyin gerçekten etkileneceğini düşünüyorum”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Morehead, kripto piyasalarının para politikasını sıkılaştırmaya karşı benzersiz bir esnekliğe sahip olduğunu kanıtlayacağını vurguladı. Morehead, tahvillerin, gayrimenkullerin ve hisse senetlerinin aksine, kripto varlıklarının, çoğu piyasa katılımcısının zaten beklediği artan faiz oranlarından etkilenmeyeceğini söylüyor.

Kripto yatırımcısı, Bitcoin (BTC) gibi bir varlığın faiz oranlarındaki değişikliklere karşı kayıtsız kalması gerektiğini söylüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x