Yükleniyor...

Paradigm, 2,5 Milyar Dolarlık Yeni Kripto Girişim Fonunu Duyurdu

Kripto varlık işlem platformu Coinbase'in kurucu ortağı Fred Ehrsam tarafından kurulan kripto para odaklı bir yatırım şirketi olan Paradigm, şimdiye kadarki en büyük kripto girişim fonunu duyurdu.

parad

Kripto varlık işlem platformu Coinbase’in kurucu ortağı Fred Ehrsam tarafından kurulan kripto para odaklı bir yatırım şirketi olan Paradigm, şimdiye kadarki en büyük kripto girişim fonunu duyurdu.

Paradigm, 2,5 milyar dolarlık fon ile Andreessen Horowitz tarafından Haziran ayı sonlarında başlatılan 2,2 milyar dolarlık fonu bıraktı.

Fred Ehrsam, Twitter hesabından daha yeni başladıklarını söyledi.

Paradigm, yayınladıkları blog gönderisinde misyonlarının değişmediğini belirterek, erken aşamadaki girişimlere yatırım yapmaya devam edeceklerini vurguladı.

San Francisco merkezi yatırım şirketi, 2018 yılında ilk kripto fonu için 400 milyon dolarlık komisyon aldı. Yale Üniversitesi de yatırımcılardan bir tanesiydi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner