Anasayfa Borsalar Paribu, Litecoin (LTC) İşlemlerini Başlattığını Duyurdu!

Paribu, Litecoin (LTC) İşlemlerini Başlattığını Duyurdu!

Geçtiğimiz günlerde Litecoin (LTC) için önemli bir adım atan Paribu (ilgili haber), kripto para piyasasının gümüşü olarak nitelendirilen Litecoin’i borsadaki cüzdana yatırma ve çekme işlemlerinde kullanılabilir bir şekilde sistemine dahil etmişti. Kripto para borası yaptığı açıklama ile 1 Ekim 2018 itibariyle tam olarak Litecoin (LTC) işlemlerinin başlatıldığını duyurdu.

Artık Paribu üzerinden Litecoin için alış, satış, yatırma ve çekme işlemlerini yapabilmek mümkün. Yapılan açıklamada Ekim ayı boyunca Litecoin için yatırma ve çekme işlemlerinden herhangi bir ücret veya komisyon alınmayacağı bilgisi de yer alıyor. Yani Ekim ayı boyunca Paribu’dan Litecoin ile ilgili yapılan tüm işlemler ücretsiz.

Şu anda market hacmi bakımından dünyanın en büyük altıncı kripto para birimi olan Litecoin, kripto paraların gümüşü olarak adlandırılıyor. Tahmin edileceği üzere kripto paraların altını ise Bitcoin (BTC). Litecoin’i bu kadar önemli kılan ve üstün gösteren pek çok neden bulunuyor. Yeni başlayanlar için hazırladığımız rehberde Litecoin ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Litecoin Nedir? Yeni Başlayanlarlar için Litecoin Rehberi

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
54.173,651.81%