Yükleniyor...

Paribu, Litecoin (LTC) İşlemlerini Başlattığını Duyurdu!

Geçtiğimiz günlerde Litecoin (LTC) için önemli bir adım atan Paribu (ilgili haber), kripto para piyasasının gümüşü olarak nitelendirilen Litecoin'i borsadaki cüzdana yatırma ve çekme işlemlerinde kullanılabilir bir şekilde sistemine dahil etmişti.

Paribu Litecoin LTC

Geçtiğimiz günlerde Litecoin (LTC) için önemli bir adım atan Paribu (ilgili haber), kripto para piyasasının gümüşü olarak nitelendirilen Litecoin’i borsadaki cüzdana yatırma ve çekme işlemlerinde kullanılabilir bir şekilde sistemine dahil etmişti. Kripto para borası yaptığı açıklama ile 1 Ekim 2018 itibariyle tam olarak Litecoin (LTC) işlemlerinin başlatıldığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Artık Paribu üzerinden Litecoin için alış, satış, yatırma ve çekme işlemlerini yapabilmek mümkün. Yapılan açıklamada Ekim ayı boyunca Litecoin için yatırma ve çekme işlemlerinden herhangi bir ücret veya komisyon alınmayacağı bilgisi de yer alıyor. Yani Ekim ayı boyunca Paribu’dan Litecoin ile ilgili yapılan tüm işlemler ücretsiz.

Şu anda market hacmi bakımından dünyanın en büyük altıncı kripto para birimi olan Litecoin, kripto paraların gümüşü olarak adlandırılıyor. Tahmin edileceği üzere kripto paraların altını ise Bitcoin (BTC). Litecoin’i bu kadar önemli kılan ve üstün gösteren pek çok neden bulunuyor. Yeni başlayanlar için hazırladığımız rehberde Litecoin ile ilgili birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x