Yükleniyor...

Paribu, Manchester City (CITY) Fan Token’ını Listeliyor

Yerli kripto para borsalarından Paribu, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve birçok yatırımcıyı kendisine çeken fan token'ları listelemeye devam ediyor.

E2dYnc8WUAAGlWW

Yerli kripto para borsalarından Paribu, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve birçok yatırımcıyı kendisine çeken fan token’ları listelemeye devam ediyor.

Paribu yaptığı açıklamada Manchester City (CITY) yatırma işlemlerinin başladığını duyururken, alış satış işlemlerinin ise bugün 13.00 itibariyle gerçekleştirilebileceğini ifade etti.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City, fan token’ları $CITY’i piyasaya sürmek için Socios.com ile anlaşma sağlamıştı. CITY token’ları 25 Mayıs’ta ilk olarak Chiliz’de listelenmiş ve büyük ilgi görmüştü. Token şimdi de Paribu’da yerli yatırımcılar için listeleniyor.

Dünyanın dört bir yanındaki Manchester City taraftarları $CITY fan token’ları ile VIP Ödüllere sahip olma, kulüp promosyonlarına ulaşma; oyunlara ve AR destekli özelliklere erişim, ve çeşitli oylamalara katılabilme haklarını elde ediyorlar.

Paribu, CITY token haricinde ayrıca Juventus (JUV), Trabzonspor (TRA), FC Barcelona (BAR), AC Milan (ACM), PSG (PSG), Galatasaray (GAL) gibi fan token’larını da listeliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner