Yükleniyor...

Paribu, Papara ve İninal İşlemlerine Yarın Son Veriyor

Kripto para borsası Paribu, yarın Papara ve İninal işlemlerine son verileceğini duyurdu.

Paribu 3

Kripto para borsası Paribu, yarın Papara ve İninal işlemlerine son verileceğini duyurdu. Yarın saat 18:00 itibariyle, Papara ve ininal ile TL yatırma ve çekme işlemleriyle ilgili entegrasyon sonlandırılacak.

“Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları üzerinden yapılan işlemlerin sonlandırılması hakkında” başlıklı içerikte şu ifadeler kullanıldı:

“16 Nisan 2021’de Resmi Gazete’de yayımlanan “Ödemelerde Kripto Varlıkların Kullanılmamasına Dair Yönetmelik”te 30 Nisan 2021’den itibaren ödeme ve elektronik para kuruluşlarının kripto para işlem platformlarına ve bu platformlardan yapılacak fon aktarımlarına aracılık edemeyeceği belirtilmiştir.

Bu nedenle Papara ve ininal ile TL yatırma ve çekme işlemleriyle ilgili entegrasyonumuz 29 Nisan 2021’de, saat 18.00’de sonlandırılacaktır.

Kullanıcılarımız TL yatırma ve çekme işlemlerini Akbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank ve Fibabanka üzerinden 7/24 gerçekleştirmeye devam edebilecektir. Diğer bankalar üzerinden gerçekleştirilecek işlemler ise EFT ve FAST saatleri ve limitleriyle yapılabilecektir.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner