Yükleniyor...

Paribu, Team Paribu ile Sporcuların Yanında

Paribu’nun Türk sporuna ve genç sporculara destek olmak için kurduğu Team Paribu, desteklediği spor dallarına dair genel çerçeveyi ortaya koyabilmek için Paribu Spor ve Spor Dalları Algı Araştırması’nı gerçekleştirdi.

team paribu

Paribu’nun Türk sporuna ve genç sporculara destek olmak için kurduğu Team Paribu, desteklediği spor dallarına dair genel çerçeveyi ortaya koyabilmek için Paribu Spor ve Spor Dalları Algı Araştırması’nı gerçekleştirdi. Araştırmada; spora ve lisanslı spor yapmaya yönelik tutumlar, Türkiye’de ön planda olan sporlar, ailelerin çocuklarının kariyerlerine spor tarafında devam etmesi yönündeki düşünceleri, sporda kariyer yapma konusundaki algılar, spor dallarına göre cinsiyet algısı, Türkiye’nin 7 bölgesi arasında spora ve sporculara olan bakış arasındaki farklar gibi konu başlıkları detaylıca analiz edildi. 

Yarını oluşturma misyonunun sadece teknolojiyle değil sanat ve sporu da sahiplenerek gerçekleşeceğine inanan Paribu CEO’su Yasin Oral, araştırmayla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Türkiye’nin spor ülkesi olma potansiyeline dair inancımızla birlikte sorumluluk alıyor, sporda cinsiyet eşitliğinin sağlanması, geleceğin sporcularının yetişmesi, bu sporcuların örnek ve rüştünü ispat etmiş sporcularla bir araya gelmesi için zemin oluşturabilmeyi hedefliyoruz. Spor ve sporcuların desteklenmesiyle onların başarılarının daha da artacağına yürekten inanıyoruz. Yaptığımız araştırmada da spora ve sporculara yönelik kamuoyunun nasıl düşündüğünü analiz etmiş olduk. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerle spor ve sporcu algısını hak ettiği yerlere ulaştıracağımıza inanıyorum.”

Team Paribu’nun yeni reklam kampanyası yayında

Şimdi de reklam filmleriyle Team Paribu sporcularının yarını nasıl inşa ettiklerini gösterdi. Paribu’nun Team Paribu’yla sporcuların yanında mesajını verdiği kampanya filminde sporcuları ve başarıya ulaşmalarının ardındaki etmenleri ekran önüne taşıyor. Reklam kampanyasında tutkunun, kararlılığın, azmin, sabrın, inancın, emeğin, disiplinin, özverinin, gücün ve cesaretin önemi gösteriliyor. 10 Team Paribu sporcusunun yarını nasıl inşa ettiklerini anlatan reklam kampanyası TV, radyo, açık hava ve dijital mecralarda izleyicilerle buluşuyor. Team Paribu kampanya filmine Paribu’nun YouTube kanalından, detaylı bilgilere de ParibuLog sayfasından ulaşılabiliyor.

Paribu Hakkında:

2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner