Yükleniyor...

Paribu’da TL Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Yatırımcılar için kripto para ekosisteminde güvenle alım-satım yapmak önem taşımaktadır.

paribuda tl cekmek

Yatırımcılar için kripto para ekosisteminde güvenle alım-satım yapmak önem taşımaktadır. Paribu’da işlemler güvenli ve anında gerçekleşmektedir.

Paribu Nedir?

Bitcoin (BTC) ilk kripto para birimi olarak anonim bir kiş ya da kişiler olduğu düşünülen Satoshi Nakamoto tarafından yayınlanan bir whitepaper’da duyrulmuştur. Bitcoin’den sonra birçok kripto para birimi çıkmıştır. Kripto paraların popülerleşmesi ile güvenli alım satım yapılacak platform arayışları da ortaya çıkmıştır.

Tüm dünyada kripto para kullanıcıları yaygınlaşması ile Türkiye’de de kullanıcıların sayısı oldukça artmıştır. Zamanla güvenli işlem yapılacak platform ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Paribu 2016 yılında gerekli olan ihtiyaçları analiz ederek çalışmalarına başlamıştır. 2017 yılında ise kullanıcıların işlemine açılmıştır.

İşlevsel bir arayüz ile kolay işlem yapmaya uygun bir altyapı hazırlanarak kullanıcıların veri ve varlıklarının güvenle muhafaza edilmesi sağlanmıştır. Destek birimi kurulmuş ve böylece kullanıcıların 7/24 destek almaları sağlanmıştır. Kripto para ekosistemine kullanıcıların güvenle girmesi için arayüz ve soğuk cüzdanlar oluşturulmuştur.

Kişisel verilerin korunması Paribu’nun en önem verdiği konulardan biri olmuştur. Kullanıcılar bu sayede kolay ve güvenli platform olan Paribu’yu kısa zamanda benimsemiştir. Zamanla kendini geliştirirerek, sürümlerini güncelleyerek pazar lideri haline gelmiştir. Paribu’nun yaklaşık 6 milyon üyesi bulunmaktadır.

paribu TL

Paribu’da TL Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kripto ekosisteminde birçok borsa bulunmaktadır. Ancak güvenli ve kolay işlem yapmak birçok kullanıcının ilk tercih ettiği konulardan biridir. Paribu’da alım-satım yapmak, para çekmek ve yatırmak anında ve kişisel veriler korunarak gerçekleştirilmektedir. Hızlıca para yatırma ve çekme işlemi gerçekleştirmek isteyenler için Paribu’da TL çekme işlemi adımları;

  • “Cüzdan”a tıklanır ve Türk Lirası seçilir
  • “TL Çekme” ye tıklanır.
  • IBAN numarası girilir.
  • Miktar belirlenir.
  • “Türk Lirası Çek”e tıklanır.

Paribu’da Türk Lirası çekme işlemi bu kadar hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner