Yükleniyor...

Pepecoin’de (PEPE) ilginç balina hareketleri! Neler oluyor?

Lookonchain tarafından elde edilen zincir üstü verilerine göre, bir grup balina Pepecoin (PEPE) üzerinde güçlü alımlar gerçekleştirdi.

Pepecoin PEPE

Lookonchain tarafından elde edilen zincir üstü verilerine göre, bir grup balina Pepecoin (PEPE) üzerinde güçlü alımlar gerçekleştirdi.

Memecoin furyasının son ürünü ve bir döneme damga vuran Pepecoin tarafında hareketlilik söz konusu. Pepecoin ekip içerisinde yaşanan problem nedeniyle gözden düşmüş ve geri plana itilmişti. Ancak memecoin hayranları Pepecoin’i yalnız bırakmadı. Proje ilerleyişini sürdürürken, geçtiğimiz gün ilginç gelişmeler yaşandı.

Yeni açılan birkaç cüzdan, büyük miktarda PEPE alımı gerçekleştirdi. 100 binlerce dolarlık alımlar, PEPE tarafında hareketliliğe yol açtı. Popüler memecoin yüzde 10’dan fazla yükseliş yaşadı.

Pepecoin (PEPE) yükselişe geçti

Dogecoin, Shiba Inu ve Floki gibi memecoin’lerden sonra ortaya çıkan Pepecoin (PEPE), yeniden kripto gündemine yerleşti. Günün en çok yükselen altcoin’leri arasına giren PEPE, akıllarda soru işareti yarattı. PEPE’nin yükselişinin arkasındaki sebeplerden birisi, balina hareketleri oldu.

Zincir üstü veri araştırma kuruluşu Lookonchain, Pepecoin tarafında büyük alımların yaşandığını ve bu alımların arkasında balinaların olduğunu açıkladı. Lookonchain’in altını çizdiği kritik detay ise alım yapan cüzdanların yeni açılmasaydı.

Zincir üstü verilere bakıldığında, geçtiğimiz gün iki yeni cüzdanın oluşturulduğu ve bu cüzdanların PEPE alımı yaptığı ortaya çıktı. Cüzdanlar, PEPE satın almak için toplam 801 bin dolar harcadı. Tek seferde yapılan bu büyük alımdan sonra PEPE tarafında hareketlilik meydana geldi. Alımları kimin yaptığı ve neden yeni bir cüzdan açıldığı ise henüz belli değil.

Ayrıca, daha önce PEPE üzerinden 2,34 milyon dolar kazanan bir balina tekrar alım yaptı. Bu balina, PEPE almak için 645 bin doları gözden çıkardı. Daha önce de 1 milyon dolara yakın bir alım yapan balina, PEPE’den kazanç sağlayan isimler arasında yer alıyor.

Balinaların yaptığı bu satın alımlar PEPE’nin yükselişine zemin hazırladı. Daha önce proje ekibinde yaşanan sorunlar nedeniyle gözden düşen Pepecoin tekrar gündeme geldi. Kripto piyasasında altcoin’lerin de yükselişe geçtiği bugünlerde, memecoin’lerin ipini Pepecoin göğüsledi.

Pepecoin (PEPE)

Popüler memecoin için yükselişin devam edebilmesinde en güçlü direnç noktası yukarıdaki grafikte paylaşılan seviyelerden ibaret. 0.00000082 dolar seviyesi geçilirse PEPE’nin boğa koşusu devam edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x