Yükleniyor...

Pepe’de parayı kıran gizemli yatırımcıdan yeni hamle!

Yalnızca iki günde Pepe'den (PEPE) 3,5 milyon dolar kazanan gizemli kripto yatırımcısının yeni altcoin seçimleri şaşırttı.

gizemli yatirimci 2

Yalnızca iki günde Pepeden (PEPE) 3,5 milyon dolar kazanan gizemli kripto yatırımcısının yeni altcoin seçimleri şaşırttı.

Kimliği belirsiz bir balina, geçtiğimiz günlerde Pepe (PEPE) işleminde 3,5 milyon dolar kazanç sağlamıştı. Bu başarılı işlemi sadece iki gün içinde gerçekleştiren gizemli kripto yatırımcısı, popüler veri platformu Lookonchain‘in radarına takıldı. 1,97 Trilyon PEPE’yi 6,07 milyon dolardan elinden çıkaran yatırımcı, 3,5 milyon dolarlık kazanıcını yeni altcoin’lere aktardı. Bu altcoin’lerin memecoin ve metaverse odaklı olması ise dikkatlerden kaçmadı

Gizemli yatırımcının yeni tercihleri merakla takip ediliyor!

PEPE’de kazanç yazdıktan sonra yeni altcoin’lere yönelen balina, Shiba Inu (SHIB), Decentraland (MANA) ve The Sandbox’ı (SAND) tercih etti. Toplamda 75,9 Milyar SHIB (893.000 dolar), 1,6 milyon MANA (1,07 milyon dolar) ve 2,43 milyon SAND (1,48 milyon dolar) alımı gerçekleştiren yatırımcının bu işemleri nasıl sonuçlandıracağı ise merakla bekleniyor. Piyasanın hareketlilik kazanmasıyla birlikte su yüzüne çıkan gizemli balina, bu işlemlerden sonra herhangi bir hamlede bulunmadı.

Balinaın BTC’nin 60.000 doları aşmasıyla ön plana çıkan memecoin’lerden SHIB’i tercih etmesi pek fazla şaşırtmadı. Fakat, uzun bir süredir kendisini gösteremeyen metaverse coin’lerinden alım yapması, doğal olarak kafaları karıştırdı. Metaverse tarafında büyük bir beklenti içinde olan gizemli yatırımcının MANA ve SAND’i hangi fiyattan elinden çıkaracağı ise yüzlerce kripto yatırımcısı tarafından takip ediliyot.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner