Yükleniyor...

Peter Schiff, Bitcoin’deki Düşüşü Tahmin Ettiğini Söyledi

Ünlü Bitcoin karşıtı Peter Schiff, Bitcoin'deki (BTC) düşüş senaryosunu tahmin ettiğini Twitter'da yazdı.

Peter Schiff Bitcoinde Dususu Tahmin Ettigini Soyledi

Ünlü Bitcoin karşıtı Peter Schiff, Bitcoin’deki (BTC) düşüş senaryosunu tahmin ettiğini Twitter’da yazdı.

Euro Pacific Capital ve SchiffGold’un kurucusu ve popüler Bitcoin karşıtlarından Peter Schiff , yakın tarihli bir tweet’te, 14 Ağustos’ta yayınlanan gönderisine atıfta bulunarak Bitcoin (BTC) hakkındaki bu düşüş tahmininin tam beklediği gibi olmasa da gerçekleştiğini söyledi.

Peter Schiff: Uyarıma Kulak Verip Bitcoin Satmalıydılar

Peter Schiff, önde gelen kripto para birimi 22.000 dolar seviyesinin yüzde 7’den fazla düştü. Ethereum’un (ETH) ise 1.700 doların altına düşeceğini tahmin ettiği tweet’i, mevcut Bitcoin düşüşünden birkaç gün önce paylaştı.

Schiff, kripto topluluğuna geçen Pazar yayınladığı tweet’i hatırlattı ve burada Bitcoin’in yakın gelecekte 10.000 doların altındaki desteği muhtemelen test edeceğini söylemişti. Ayrıntılara gelince, Schiff bu grafikte iki düşüş formasyonunun “yükselen kama” oluşturduğu konusunda kripto topluluğunu uyarmıştı. Bugünkü tweet’te ise, bu gönderiden sonraki beş gün içinde Bitcoin’in yüzde 14’ten fazla düştüğünü ve şu anda 21.300 dolar bölgesinde işlem gördüğünü de ekledi. Topluluğun birçoğunun onu Twitter’da korku, endişe ve belirsizlik (FUD) yaymakla suçladığını da ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner