Yükleniyor...

Peter Schiff: Mark Cuban’ın Kripto Dolandırıcılığı Davası Sadece Bir Başlangıç 

Peter Schiff, yatırımcıları finansal kayba uğrattığı iddia edilen Mark Cuban aleyhindeki dava hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Peter Schiff Mark Cubanin Kripto Dolandiriciligi Davasi Daha Yeni Basliyor

Peter Schiff, yatırımcıları finansal kayba uğrattığı iddia edilen Mark Cuban aleyhindeki dava hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Popüler Bitcoin karşıtı Peter Schiff, Mark Cuban’ın hikayesinin sadece bir başlangıç ​​olduğuna inanıyor ve insanları Bitcoin (BTC) balonu patladığında, kripto para birimi endüstrisinde para kaybeden tüm insanların belirli projeleri teşvik eden kişilere dava açarak bir kısmını geri kazanmaya çalışacağı konusunda kullanıcıları yıllardır uyarıyor. Bu sebeple Mark Cuban davasının bir örnek teşkil edeceğini düşünüyor.

Peter Schiff: Bu Dava Sadece Bir Başlangıç

Peter Schiff, Twitter üzerinden, bir ponzi planıyla yatırımcıları finansal kayba uğrattığı iddia edilen Mark Cuban davası hakkında bir paylaşım yaptı.

Schiff paylaşımda, “Bitcoin balonu tamamen söndüğünde kripto sektöründe para kaybeden tüm insanların para kazananları dava edeceği konusunda yıllardır uyarı yapıyorum. Avukatlar her zaman kazanır.” dedi.

Ünlü Bitcoin eleştirmeni ayrıca Cuban’ın Bitcoin’e yapılan yatırımların ne kadar tehlikeli olabileceğini bildiğine inanıyor. İş insanının bunun bir “aldatmaca” olduğunu bildiğini ama yine de belirli projeleri teşvik etmeye karar verdiğini söylüyor.

Schiff, Cuban’ın, Shark Tank yıldızının adını kripto para dolandırıcılığına bağlamadan mutlu bir şekilde yaşamak için fazlasıyla yeterli paraya sahip olduğunu düşündüğü için kripto çılgınlığından kâr elde etmek için piyasa fırsatını ve adını kullanmasına ise şaşırdığını söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner