Yükleniyor...

Phoneix Global Coin (PHB) Nedir? Projesi ve Geleceği

Phoneix Global Coin (PHB) yeni nesil ve kullanıcı dostu merkezsiz uygulamaların (dApps) desteklenmesi için tasarlanmış bir blockchain ağı olarak tanımlanabilir.

Phoneix Global Coin PHB

Phoneix Global Coin (PHB) yeni nesil ve kullanıcı dostu merkezsiz uygulamaların (dApps) desteklenmesi için tasarlanmış bir blockchain ağı olarak tanımlanabilir. Phoneix platformu gerçek dünyamızda yer alan varlıkları blockchain teknolojisiyle buluşturmayı hedefliyor.

Bu yazımızda PHB coin nedir, PHB coin yorum, PHB coin haberleri, PHB coin geleceği 2021 ve PHB coin grafiği hakkında bilgiler vereceğiz.

PHB Coin Grafiği

Geleceğin ekonomik sisteminde önemli bir yere sahip olacağını herkese ispat eden blockchain teknolojisi dünyada bulunan her türlü varlığa ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahip. Phoneix platformu da bu kapasiteyi ortaya çıkarmayı hedefliyor. Phoneix Global platformunun kendi kripto parası PHB olarak ifade ediliyor. Ağda gerçekleşen her işlemin tamamlanmasını ve kullanıcıların ağ olanaklarından en iyi biçimde faydalanmasını bu kripto para mümkün hale getiriyor. Phoneix blockchain ağı Binance borsasının akıllı zinciriyle bağlantılı bir ağ olarak biliniyor. Üstelik bu ağın tek bağlantılı olduğu ağ Binance’ın akıllı zinciriyle sınırlı değil. Phoneix platformu Ethereum (ETH), Solana (SOL), NEO (NEO) ve Tron (TRX) ağlarıyla da bağlantılı. Phoneix platformu bu kadar blockchain ağını bir araya getirerek bünyesindeki kullanıcılara benzersiz hizmetler sunmayı hedefledi. Platformun sunduğu hizmetler arasında iddialı yenilikler de bulunuyor. Bunlardan birisi de büyük veri (Big Data) adı verilen teknolojiye dayandırılmış bir yapay zeka (AI) hizmeti şeklinde ifade edilebilir. Phoneix platformunun tanıtıcı yazısında yer alan verilere göre bu yapay zeka hizmeti birleşmiş öğrenme (federated learning) adı verilen bir teknolojiden faydalanılarak sunuluyor. Bu içerik boyunca Phoneix Global coin (PHB) platformunun sunduğu olanaklardan, projenin geçmişinden, hangi ülkeden çıktığından, ekosistemde nereye gelebileceğinden bahsedeceğiz. Elbette platformun kripto parası PHB coin’e yönelik değerlendirmelerde de bulunacağız.

PHB Coin Hangi Ülkenin ve Kimlerin Projesi

PHB coin

Phoneix Global Coin (PHB) projesi 2020 yılının üçüncü çeyreğinde hayata geçirildi. Apex ağı ve Red Pulse projelerinin ekipleri detaylı hesaplamaların ardından köklü bir karar alarak platformlarını bir sonraki seviyeye çıkarma kararı aldı. Bu sayede platformlarının daha kapsamlı bir blockchain veri sistemi haline gelmesi hedeflendi. Bu iki projenin güçlerini birleştirmesiyle bugünkü bildiğimiz Phoneix Global (PHB) platformu meydana getirildi. Bu yeni platform birçok açıdan daha güçlü ve kullanıcılarına daha iyi imkanlar sunan niteliklere sahip. Phoneix Global platformunun sunduğu avantajlardan aşağıdaki başlıkta detaylı bir şekilde bahsetmeye çalıştık. Phoneix Global Coin (PHB) projesinin Şangay merkezli bir girişim olduğu ifade ediliyor. Blockchain alanında belirli başarılara imza atmış iki farklı projenin bir araya gelmesiyle faaliyet göstermeye başlayan Phoneix platformu kullanıcılarına hizmet etme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu yenilikçi platformun sunduğu imkanları kullanmak isteyen kripto severler PHB coin’lerin dünyasını keşfediyor. Platform tarafından sunulan olanakların başında, gerçek dünyadaki varlıkların blockchain ağlarına uyarlanması hizmeti yer alıyor. Bu sayede hem kripto para ekosistemi genişleyecek hem de kullanıcılar diledikleri sentetik varlıklara kolaylıkla ulaşabilecekler. Phoneix’in kolay kullanımlı ara yüzü bu imkanları dileyen herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefliyor.

Phoneix Global Coin Geleceği Nasıl ve Neyi Vaat Ediyor?

Phoneix Global Coin (PHB) platformu, her blockchain teşebbüsü gibi kullanıcılarına birtakım yenilikler sunuyor. Bunların başında gerçek dünya hizmetlerini dijital varlıklara dönüştürüp satabilme imkanı yer alıyor. Bunun yanı sıra Phoneix platformunun diğer kullanıcılar için yan zincirler oluşturma olanağını da mümkün hale getirdiği söylenebilir. Bu sayede dileyen kullanıcılar Phoneix ana ağını kullanarak ölçeklenebilir hizmetler alabiliyor. Projenin vadettikleri arasında ağda kullanılan iki kademeli konsensüs mekanizması da bulunuyor. Bu algoritma sayesinde kullanıcıların ağ üzerinde merkezsiz uygulamaları (dApps) güvenli ve etkili bir biçimde başlatabilmesi mümkün.

PHB Coin Yorum

Phoneix Global Coin PHB Nedir

Phoneix Global (PHB) platformunun kripto para piyasasının geleceğinde kendisine yer bulabilmesi belirli şartların sağlanmasına bağlı diyebiliriz. Proje ekibi tarafından belirlenen temel hedefler doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalar PHB’nin benimsenmesine ve ekosistemde daha sağlam bir yere sahip olmasına yardımcı olabilir. Blockchain teknolojisinin küresel finansal sistemde daha şimdiden oldukça büyük bir başarıya imza attığını söylememiz yanlış olmayacaktır. Bu benzersiz ve yenilikçi teknolojiyi kaliteli bir platformla ve gerçekçi bir amaçla kullanıcıların karşısına çıkarmak iyi bir fikir olarak yorumlanabilir. Dünyadaki her türlü değerin token’leştirilerek blockchain teknolojisiyle buluşturulması, bu teknolojinin küresel finansal sistemde daha güzel bir yer elde etmesine yardımcı olabilir. Böylesi bir platformda aktif olarak kullanılan kripto paraların gelecekte de kullanıcılarına hizmet vermeyi sürdüreceği söylenebilir. Elbette ki kripto para piyasası büyük sürprizlerle dolu olmasıyla ünlü şaşırtıcı bir ekosistem. Bu yüzden yatırımcılar bu piyasada faaliyet gerçekleştirmeden önce detaylı bir şekilde araştırma yaparak hareket etmeliler. Aksi halde hem kullanıcılar hem de piyasa adına olumsuz sonuçların meydana gelebileceğini ifade etmemiz gerekiyor.

PHB Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Geleneksel ekonomilerin yenilikçi kripto paralarla buluşturulması Phoneix Global gibi platformlar sayesinde mümkün hale geliyor. Bu platformun kripto parası olarak PHB coin’ler tasarlanmış. PHB coin’in bu içeriğin hazırlandığı anda elde edilen verilere göre fiyatı 0,012 dolar civarında seyrediyordu. Piyasadaki en değerli 599. kripto para olduğu yine aynı verilere göre tespit edilen PHB coin son yirmi dört saati yaklaşık %10’luk bir artışla tamamlamış. Çeşitli piyasalarda işlem gören bu kripto para çok sayıda kullanıcıyla buluşmayı başarmış. Kullanıcıların bu parayı satın almak için tek yapmaları gereken ise PHB coin’i destekleyen bir borsaya dahil olmak. PHB coin’in çok sayıda borsa tarafından desteklendiğini görüyoruz. Bunların başında Binance, Huobi Global ya da HitBTC gibi büyük borsalar yer alıyor. Dünyanın en büyük kripto para borsa platformlarından Binance, PHB coin alım satım işlemleri için iki farklı işlem çifti oluşturmuş. Bunlar BTC ve TUSD ile faaliyet veriyor. Öte yandan uzak doğu merkezli borsa HitBTC ise PHB coin’ler için BTC, ETH ve USD gibi para birimleriyle işlem çiftleri sağlıyor.

PHB Coin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

PHB coin nedir, PHB coin yorum, PHB coin haberleri, PHB coin geleceği 2021 ve PHB coin grafiği hakkında en kapsamlı bilgilere web sitemiz Coinkolik’in Kripto Para Haberleri sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner