Yükleniyor...

PlanB, Bitcoin Halving Döneminde Boğa Bekliyor

Kripto analisti PlanB, kripto ayı piyasasındaki karamsar havanın Bitcoin (BTC) sayesinde sona ereceğini düşünüyor.

PlanB Bitcoin Halving Doneminde Boga Bekliyor

Kripto analisti PlanB, kripto ayı piyasasındaki karamsar havanın Bitcoin (BTC) sayesinde sona ereceğini düşünüyor.

Kripto para piyasasındaki karamsar hava devam ederken, olumlu düşünceler de çoğalıyor. Özellikle Fed nedeniyle yaşanan son düşüşlerin ardından, dip bölgesinin bulunduğu iddia ediliyor. Verilere göre, yatırımcılar korku ve endişeyle bu süreci geçirirken kurumsallar iştahlı bir şekilde giriş yapıyor. Diğer taraftan analistler ise boğa piyasasını işaret etmeye başladı.

Analist, Bitcoin Halving Dönemine Dikkat Çekti

Kripto para piyasasında geniş bir kitlesi bulunan PlanB, bir sonraki boğa için halving dönemini işaret etti. PlanB’ye göre, kötü gidişatın sonu Bitcoin sayesinde gerçekleşecek.

Fiyat hareketini 20 bin bandının etrafında sergileyen BTC, gelecek açısından beklentileri de çoğaltıyor. Son Fed politikalarına ve ekonomik sonuçlara rağmen BTC tarafında güçlü düşüşler yaşanmadı. Volatilite olmasına rağmen, bölgesini korumayı başardı. Lider kripto para birimi, altcoin‘ler için de umut veriyor.

Analist Halving Sonrasi Boga Kosusu Bekliyor

PlanB’nin yaptığı analize göre, 2024 halving’inden sonra bir ralli başlayacak. Bu rallinin öncüsü, önceki halving dönemlerindeki gibi BTC olacak. 2024 yılının Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenilen halving, blok ödül oranını 3.125 BTC‘ye düşürecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x