Yükleniyor...
Sponsored

Playboy, Metaverse’te Yeni Bir Malikane İnşa Etmek İstiyor

Playboy, NFT'ler, dijital abonelikler ve metaverse'te; yeni bir malikane aracılığıyla markasını dijital dünyada konumlandırmayı planlıyor.

playboy metaverse

Playboy, NFT’ler, dijital abonelikler ve metaverse’te; yeni bir malikane aracılığıyla markasını dijital dünyada konumlandırmayı planlıyor. Hatırlarsanız şirket daha önce ikonik Playboy tavşanı logosuna dayanan binlerce NFT yaratmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket şimdi ise metaverse’te yeni bir Playboy Malikanesi inşa etmeyi planlıyor.

Şirket, Rabbitars adlı bir dizi tavşan avatarını piyasaya sürmüştü. 11.953 orijinal dijital sanat eseri, bir NFT pazarı olan OpenSea’de satışa sunulmuş ve çizgi film benzeri tavşan karakterlerini tasvir ediyordu. Şirket, Rabbitar NFT’lerin ayrıca özel teklifler, eşantiyonlar ve metaverse deneyimlerinin kilidini açtığını söylüyor.

Playboy CEO’su Ben Kohn, şunları söyledi:

“Arşivimizde, NFT’ler konusunda ilerlerken müzayede yapabileceğimiz 10 milyon parça içeriğimiz var.”

CEO’nun ayrıca Playboy Malikanesi’ni bu sefer dijital biçimde geri getirme planları var:

“Metaverse ile küresel bir kitleye ulaşabileceğimizi düşünüyorum, üyelik planımızın bir parçası olacak. Ve sonra devamında, fiziksel malikanelerimizin de olduğu bir dünya görebiliyorum.”

Playboy, en popüler sanal dünyalardan biri olan Decentraland’de partiler düzenlerken, metaverse malikanesi için henüz bir platform seçmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x