Yükleniyor...

Playboy Yeni NFT Projesi Rabbitars’ı Başlattı

Amerikan küresel medya ve yaşam tarzı şirketi Playboy'un sahibi PLBY Group, Playboy Rabbitars isimli yeni NFT koleksiyonunu tanıttı.

playboy nft

Amerikan küresel medya ve yaşam tarzı şirketi Playboy’un sahibi PLBY Group, Playboy Rabbitars isimli yeni NFT koleksiyonunu tanıttı.

Kuruluşu 1953 yılına saygı duruşunda bulunan Playboy, 11.953 benzersiz, 3D tavşan karakterini NFT biçiminde yayınlayacak. Playboy’un ikonografisinden, mirasından ve bilgisinden ilham alan her Tavşan, benzersiz özelliklere sahip olacak. Bazıları diğerlerinden daha nadir olacak. Sahiplerine yalnızca üyelere özel etkinlikler, ürünler, sanat eserleri gibi avantajlara erişim sağlayan yeniden tasarlanmış bir Playboy Kulübünün anahtarı olarak hizmet edecek.

Rabbitars, Playboy’un özel Web3 İnovasyon ekibiyle, Michael Winklemann ve Michael Figge tarafından ortaklaşa kurulan sanat stüdyosu ve blok zinciri teknoloji şirketi Possible Studios ve WENEW ile ortaklaşa yaratıldı. Meta veri deposu bağlamında, Rabbitars, IPFS’de barındırılan ERC-721 belirteçleri olarak Ethereum Blockchain’de yaşayan NFT’lerdir.

Blockchain İnovasyonu ​​Başkan Yardımcısı Jamal Dauda konuyla ilgili şunları söyledi;

“Dağıtılmış defter teknolojisi, günümüzde hayranların ve tüketicilerin markalarla etkileşim kurma biçiminde devrim yaratıyor. Playboy’da, yalnızca takipçi edinme çağından çıkıp her üyenin söz sahibi olduğu düşünceli topluluklar oluşturma çağına geçmeye kararlıyız. Amacımız, sahiplik ve benzersiz değer için anlamlı fırsatlar sunmaktır. Rabbitars, Playboy için gerçek blok zinciri tabanlı üyeliğin başlangıcını işaret ediyor. Playboy Club anahtarlarının milyonlarca üyeye Playboy markasının temsil ettiği sofistike yaşam tarzına adım atma şansı vermesi gibi, bugün NFT’ler de aynısını ve çok daha fazlasını yapabilir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x