Yükleniyor...

Polkadot (DOT) %20 Artışla Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Önde gelen altcoin Polkadot (DOT) son 24 saatte %20’nin üzerinde artış kaydederek 46.

polkadot dot yuzde 20 artisla tum zamanlarin en yuksek seviyesine ulasti

Önde gelen altcoin Polkadot (DOT) son 24 saatte %20’nin üzerinde artış kaydederek 46.4 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Son 30 gündeki kazanımını %40’a yükselten DOTUSD, son 1 saatte ise %4 oranında değer kazandı. 

Dün Ethereum’un tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla birlikte, piyasada bir hareketlilik baş göstermişti. Hatta Ethereum, yükselişini sürdürdü ve geçtiğimiz saatlerde 2.146 dolar seviyesinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi daha belirledi. SNX, AAVE gibi bazı altcoin’ler çift haneli kazanımlar elde etti. DOT da bunlardan biri oldu ve son 24 saatte %20’nin üzerinde kazanç elde etti. 

Polkadot (DOT) yayın saati itibariyle 46.3 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ethereum (ETH) 2.146 Dolara Ulaştı

Ethereum (ETH) dün 2.036 dolar seviyesini aşarak yeni bir ATH belirlemişti. Daha sonra ETH, artmaya devam etti ve 2.146 dolar ile yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirledi. Ethereum, yayın saati itibariyle 2.116 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner