Yükleniyor...

Poolin, Likidite Sorunlarını Kabul Etti

Dünyanın en büyük madencilik havuzlarından Poolin, likidite sorunlarını çözmek için yollar arandığını söyledi.

poolin likidite sorunlarini kabul etti

Dünyanın en büyük madencilik havuzlarından Poolin, likidite sorunlarını çözmek için yollar arandığını söyledi.

Poolin CEO‘su ve kurucusu Kevin Pan, likidite sorununu çözmek adına borçlanmanın düşünülebileceğini söyledi.

Poolin Sorunlarına Çözüm Arıyor

Ayı piyasası kripto para dünyasını zorlamaya devam ediyor. Bu dönemde şirketlerin çoğu zorlu dönemlerden geçerken bugünlerin geçmesini bekliyor. Dünyanın en büyük madencilik havuzlarından Poolin’in CEO’su Kevin Pan, kullanıcıların fonlarının güvende olduğunu söylerken likidite sorununu çözmek adına bir borç almanın düşünülebileceğini söyledi.

Poolin’in telegram destek kanallarına göre kullanıcılar ağustos ayından beri fonlarını çekme konusunda sıkıntı çekiyorlar.

Konu hakkında Poolin CEO’su Kevin Pan katıldığı bir programda şirketin likiditesinin olmadığını kabul etti, ancak kullanıcı varlıklarının güvende olduğunu söyledi. Pan, şirketin net değerinin hala olumlu olduğunu ve yakında sorunlarla nasıl başa çıkılacağına dair bir plan olacağını yazdı. Planda, öz sermaye veya makineler tarafından desteklenen borç almaktan bahsedildi.

Planın yayınlandığı zamanda madencilik havuzunun Çin Telegram kanalına gönderilen bir mesajda müşteri fonlarının güvende olduğunu ve bir rug pull söylentisinin ise doğru olmadığını açıklamaya çalıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner