Popüler Analist NEAR ve ONE Fiyat Beklentilerini Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analist NEAR ve ONE Fiyat Beklentilerini Açıkladı

Yakından takip edilen bir kripto para stratejisti ve trader, bir altcoinin yapısını Avalanche'ın (AVAX) patlayıcı fiyat hareketiyle karşılaştırırken, Ethereum rakibi Near için de ufukta büyük bir hareket olduğunu söylüyor.

one near fiyat

Yakından takip edilen bir kripto para stratejisti ve trader, bir altcoinin yapısını Avalanche’ın (AVAX) patlayıcı fiyat hareketiyle karşılaştırırken, Ethereum rakibi Near için de ufukta büyük bir hareket olduğunu söylüyor.

Anonim kripto para analisti Cantering Clark, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciri olan Near’ın ani direncini ortadan kaldırmak ve yukarı yönlü bir hareketi ateşlemek için hazırlandığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Bana göre, NEAR’ın yapacağı son şey, azalan çapraz direnci ve mevcut hafta VAH’ını (hacim alanı yüksek) kırmak olacak ve bir sonraki büyük hareket hızlı gerçekleşebilir. Boğa.”

FIC0mX X0AMnGkQ

Kırılma gerçekleşirse, Cantering Clark, NEAR’ın şu anki 14.19 dolarlık fiyatından en az %40 artacağını tahmin ediyor.

Kripto para analisti ayrıca, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciri olan Harmony (ONE) konusunda da iyimser. Cantering Clark’a göre, ONE’ın piyasa yapısı Avalanche’ın 59 dolardan 140 dolara yaklaşık %140 oranında patlamadan önceki fiyat hareketini andırıyor.

“ONE’ın tekrar testinin bana daha önceki benzer bir yapıyı hatırlattığını biliyordum: AVAX.”

FIDB3THXsAQ5fJ2

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x