Yükleniyor...

Popüler Analist, Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Fantom (FTM) Yatırımcılarını Uyardı

Popüler analist, Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Fantom'un (FTM) aşağı yöne gitmeye devam edebilecekleri konusunda yatırımcıları uyardı.

ada 11

Popüler analist, Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Fantom’un (FTM) aşağı yöne gitmeye devam edebilecekleri konusunda yatırımcıları uyardı.

Capo ismiyle bilinen analist, 246.200 Twitter takipçisine Cardano’nun 1,05 dolarlık destek seviyesinin direnç seviyesine dönüşmesinin ardından, “düşüş” bölgesinde olduğunu söyledi.

“Ana seviye kırıldı ve şimdi direnç olarak test ediliyor. Düşüş bölgesinde yer alıyor”

ada

ADA yazı kaleme alındığı sırada CoinGecko verilerine göre 0,871330 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Capo, Cardano’nun ardından Solana’yı ele aldı. Varlığın “çok güçlü” bir düşüş eğilimiyle karşılaştığını vurgulayan analist, mevcut seviyelerden %70’in üzerinde düşebileceğini söylüyor.

“Yükseliş parabolünün tamamen kırıldığını ve düşüş trendinin çok güçlü olduğu düşünüldüğünde, 20-25 dolar seviyesine gerilemesi şaşırtıcı olmaz”

Solana, yazı kaleme alındığı sırada 90 dolar üzerinden işlem görüyor.

Trader son olarak Fantom’u ele aldı. Capo, Fantom’un Ekim 2021’deki rallisinin ardından %95 oranında düşüş yaşayabileceğini dile getirdi.

“Bazı insanlar FTM gibi altcoin’lerin en düşük seviyeden %200.000 arttığının farkında değil. Bunun ne anlamada geldiğini biliyor musunuz? 2 yıldan kısa bir sürede 2.000x değer artışı yaşandığını gösteriyor.

%90-%95’lik bir düzeltme genellikle bu tip durumların ardından olur. Daha sonra da yükseliş eğilimi devam eder”

Fantom yazı kaleme alındığı sırada 1.69 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner