Popüler Analistten Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) Fiyat Tahmini • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler Analistten Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) Fiyat Tahmini

Popüler kripto analisti ve trader'ı, Bitcoin (BTC) için büyük bir yükseliş öngörüyor ve akıllı sözleşme platformu Solana'nın (SOL) da artacağını tahmin ediyor.

Popüler kripto analisti ve trader’ı, Bitcoin (BTC) için büyük bir yükseliş öngörüyor ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) da artacağını tahmin ediyor.

Smart Contracter olarak bilinen trader, Twitter üzerinden Bitcoin’in önemli bir düzeltme yapmadan tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmek üzere olduğunu söylüyor:

“Görünürde önemli bir BTC düşüşü yok. Doğrudan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkıyoruz. Piyasalar size dipleri keskinleştirmek için nadiren ikinci bir şans verir.”

FBeigrvVUAAYHk5
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Smart Contracter, paylaştığı bir grafikle ralliyi ateşlerken Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 70.000 dolara yükseldiğini öngörüyor.

Trader’ın tahmini, dalgalar halinde ortaya çıkan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave Teorisine dayanmaktadır.

Ethereum ve Solana’da Durum Ne?

Ethereum’a (ETH) gelince, kripto para analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yükselişe geçen daha yüksek bir düşük kurulum oluşturduğunu ve şimdi 3700 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söylüyor.

Kripto para stratejisti, hem Bitcoin hem de USD çiftlerinde düzeltme süresinin neredeyse bittiğine inandığı Solana’yı da yakından takip ediyor:

“Bence dördüncü dalga SOL/BTC’ye konmaya çok yakın. Bir sonraki hamle >%100 [bence] olacaktır.”

Elliott Wave teorisine göre, dördüncü dalga, bir varlığın yükseliş trendinin son ayağını ateşlemeden önceki bir düzeltme dönemini temsil ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x