Popüler İsim, Kripto Para Portföyünü Açıkladı • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler İsim, Kripto Para Portföyünü Açıkladı

Real Vision CEO'su Raoul Pal, kripto portföyünün önemli bir kısmını açıkladı.

treasure chest

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto portföyünün önemli bir kısmını açıkladı. Eski Goldman Sachs yöneticisi Thinking Crypto ile yaptığı yeni bir röportajda, öncelikle bir Bitcoin (BTC) yatırımcısı olarak başladığını ve ardından BTC’sinin çoğunu Ethereum’a (ETH) çevirdiğini söyledi.

Pal, daha sonra eşit ağırlıklı 10 büyük altcoinden oluşan bir sepet oluşturduğunu söyledi. Daha sonra akıllı sözleşme platformu Solana’yı (SOL) da portföyüne ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçen hafta bir röportajda Real Vision CEO’su portföyünün %82’sinin ETH’de olduğunu belirtti. Yeni Thinking Crypto röportajında, sahip olduğu daha küçük kripto varlıklarından birinin fiyatta önemli bir artış gördüğünü ve ikinci en büyük holdingi haline geldiğini söyledi.

“Büyüleyici olan, Ethereum’dan sonra ikinci en büyük holdingim, Sandbox. Satın aldım, geçen bir buçuk ayda 20 kat arttı, bu çılgınca.”

Sandbox (SAND), video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına, sahip olmalarına ve bunlardan para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünyadır. Projenin yerel token’ı SAND, değeri aktarmak, ağı korumak ve protokolü yönetmek için kullanılır.

Pal ayrıca, Ethereum destekli merkeziyetsiz sanal oyun dünyası Decentraland’dan (MANA) da bahsetti. Decentraland’ın yerel token’ı MANA, bir değişim aracı olarak kullanılıyor.

Real Vision CEO’su, kredi protokolü Aave (AAVE), merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI) ve akıllı sözleşme platformu Polkadot (DOT) dahil olmak üzere bir avuç merkezi olmayan finans (DeFi) projesine de yatırım yaptığını ifade etti. Ayrıca Pal, Chiliz ve Rally de dahil olmak üzere sosyal token’larla da ilgilendiğini açıkladı.

Chiliz (CHZ), taraftar katılımını teşvik etmek için sporları ve e-sporları tokenize eden bir platformdur. Rally (RLY), içerik oluşturucuların ve markaların içeriklerinden para kazanmalarını ve topluluk avantajları sunmalarını sağlayan merkezi olmayan bir ağdır.

Pal ayrıca, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) ödeme şirketi Ripple’a karşı açtığı davayı birincil faktör olarak göstererek XRP yatırımı yaptını da söylemişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x