Yükleniyor...

Popüler İsimden Elon Musk Yorumu: Yeşil Madencilik Liderliği İçin Yanlış Seçim

Castle Island Ventures'ten Nic Carter, Elon Musk'ın Bitcoin madenciliğini daha çevre dostu hale getirmek için harekete öncülük edecek doğru kişi olmadığına inanıyor Bugün erken saatlerde Bloomberg TV'de konuşan Castle Island Ventures'ın ortağı Nic Carter, "Bu konuyu ele alan tek kişi o değil.

musk bitcoin nic carter

Castle Island Ventures’ten Nic Carter, Elon Musk’ın Bitcoin madenciliğini daha çevre dostu hale getirmek için harekete öncülük edecek doğru kişi olmadığına inanıyor Bugün erken saatlerde Bloomberg TV’de konuşan Castle Island Ventures’ın ortağı Nic Carter, “Bu konuyu ele alan tek kişi o değil. Elon Musk yanlış kişi ama önerisi iyi” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nic Carter, Tesla CEO’sunun Bitcoin madencilik endüstrisini daha yeşil hale getirmek için oluşacak harekete liderlik edecek doğru kişi olduğuna neden inanmadığını da açıkladı. Carter çoğunlukla hala Musk’a şüpheyle yaklaşan Bitcoin topluluğuna atıfta bulundu, bunun nedeni kısmen karbon ofsetleri satışına dahil olmasıydı. Ancak Carter, Bitcoin madenciliği konusundaki. önerinin, ister Elon Musk’tan ister başka birinden gelsin iyi olduğunu söyledi.

23 Mayıs’ta MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Elon Musk’a ABD merkezli büyük madencilik şirketlerinin üst düzey yöneticileriyle bir konferans düzenlemesinde yardımcı oldu. Bitcoin Madencilik Konseyi’ni kurmayı kabul ettiler ve madenciler, kullandıkları fosil yakıt enerjisi ve kullanmaya çalıştıkları yenilenebilir enerji konusunda daha şeffaf olmayı kabul ettiler. Ayrıca, kademeli olarak yüzde 100 yeşil enerji kullanımına geçeceklerine ve dünyanın dört bir yanındaki madencileri aynı şeyi takip etmeye ikna edeceklerine söz verdiler.

Musk, son tweet’inde bunu “potansiyel olarak umut verici” olarak nitelendirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x