Yükleniyor...

Popüler Memecoin’ler Haftayı Yükselişle Kapattı

Piyasadaki popüler memecoin'ler Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), geride bıraktığımız 7 günlük süreç içerisinde hızlı bir artış göstererek haftayı yukarı yönde kapattı.

Populer Memecoinler Haftayi Yukselisle Kapatti

Piyasadaki popüler memecoin’ler Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), geride bıraktığımız 7 günlük süreç içerisinde hızlı bir artış göstererek haftayı yukarı yönde kapattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son dönemde kripto para piyasaların yaşanan dalgalanma, birçok kripto paranın yukarı yönlü atılım yapmasını sağlarken bu yükseliş trendinden en çok etkilenen kripto paralar arasında Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) yer aldı.

Popüler Memecoin’lerin Haftalık Yükselişi Dikkat Çekti

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), son 24 saatte, sırasıyla yüzde 7.29 ve yüzde 22.99’luk yükseliş kaydederek iyi bir performans gösterdi ve haftayı yukarı yönlü grafikle tamamladı.

Son dönemde yeni oyun ve metaverse projeleri ile öne çıkmayı başaran popüler meme token Shiba Inu, haftalık fiyat performansında da bu yükselişi yatırımcılarına gösterdi. Aynı şekilde birçok kez gündeme gelen Dogecoin ise yüzde 14’lük bir artışla haftayı yatırımcısını sevindirerek tamamladı.

CoinMarketCap verilerine göre Dogecoin, sıralamalarda yükseldikten sonra 10.47 milyar dolarlık piyasa değeri ile 10. sırayı geri aldı. Shiba Inu ise artışın ardından elde ettiği 8.59 milyar dolarlık piyasa değeriyle şu anda 12. en büyük kripto para birimi olarak sıralamada yerini alıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x