Yükleniyor...
Sponsored

Popüler Rock Grubu Foo Fighters, Super Bowl Etkinliğinde Metaverse’te Konser Verecek

Amerikalı rock müzik grubu Foo Fighters’ın, her yıl düzenlenen Amerikan futbolu ligi National Football League'in şampiyonluk maçının olacağı Super Bowl gününde Metaverse’te konser vereceği duyuruldu.

Foo Fighters metaverse.konser

Amerikalı rock müzik grubu Foo Fighters’ın, her yıl düzenlenen Amerikan futbolu ligi National Football League’in şampiyonluk maçının olacağı Super Bowl gününde Metaverse’te konser vereceği duyuruldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Foo Fighters rock grubu, Meta’nın (eski adıyla Facebook) iş birliğiyle ücretsiz metaverse konseri vereceğini duyurdu. Konser, Facebook Live üzerinden izlenebilecek.

Super Bowl’un düzenleneceği Amerikan futbolu ligi National Football League’in şampiyonluk maçı 15 Şubat gecesi metaverse üzerinden de ücretsiz izlenebilecek.

Dinleyiciler konser sırasında, Meta tarafından oluşturulan sanal sahne Horizon Venues ile gösterinin 180 derecelik sanal gerçeklik görünümüne erişebilecek.

Grup, Nirvana grubunun bateristi Dave Grohl tarafından kuruldu. Grohl konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Foo Fighters, dünyanın en büyük sahnelerinde olmayı sever. En küçük kulüplere, film ve mini dizi yapmaya kadar, birçok mücadeleyi sever. Bu kez daha farklı bir deneyimi deneyeceğiz. Foo Fighters’ın Facebook ve Instagram hesabından ve Horizon Venues uygulamasından yayınlanacak gösteri, Super Bowl maçı bittikten hemen sonra başlayacak. Bize katılın!”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x